2733
2734
عنوان

امپول پروژسترون و بارداری

24593 بازدید | 15 پست

سلام دوستان.من هشت مرداد پری شدم و از شب پنجم روزی سه تا کلونیفن خوردم اما چهاردهم پری امپولhcgرو نزدم.پری هان همیشه مرتب بوده اما شهریور پری نشدم .بیستمین روز تاخیر از بتا دادم که متفی بود بیست و دومین روز تاخیر پری رفتم دکتر که برام دوتا امپول پروژسترون نوشت الان شش روز از تزریق امپول میگذره و پری نشدم و گاهی خیلی خیلی کم در حد یه نقطه لک دارم ممکنه باردار باشم؟

تعداد رای : 2
نظرسنجی
پروژسترون و عدم پریودی
1
50%
لکه بینی خیلی خفیف
1
50%

خواهش میکنم جواب بدین.دکترم گفت اگه بعد ده روز پریود نشدی دوباره ازمایش بتا بده یعنی ممکنه باردار باشی و دکتر برات پروژسترون بنویسه؟درصورت بارداری پروژسترون ررا جنین مضر نیست؟

خواهش میکنم جواب بدین خیلی سردرگمم

نه باردار نیستی بعد از آمپول تا دو هفته وقت داری پری بشی اگر باردار باشی آمپول باعث قطع خونریزی و عدم لکه بینی میشه نه لک میاره میخوای پری بشی

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میوفتم خونریزی جفت بچم پایینه دائم دارم آمپول پروژسترون میزنم که بچم محکم کنه برای بچه خوبه 

ولی شما داری پری میشی

2728
غزل جون کمردرد شدید دارم و گاهی وقتا زیردلم سمت چپ انگار نبض داره البته موقتیه پس دکتر چرا گفت بعد ...

بنظر من که باردار نیستی دکتر فقط برای اطمینان این حرف رو زده

ولی نبض و این چیزا من حس نکردم وقتی باردار بودم اگر بودی که قطعا حداکثر ده روز بعدش آز نشون میداد کمردرد و لک داری میخوای پری بشی باید صبر کنی

2738
2706