2733
2734
پس بلاخره یه چیزایی آوردن. حالا همون دو دست لباس ارزون قیمت. به نظرم دنیا ارزش اینچیزا رو نداره که ش ...

اره واقعا محتاجیم شوهرم کل حقوقشو وام میده تازه خونه خریدیم دستمون تنگه البته از لحاظ ظاهری خیلی بهتر از برادرشوهر و خواهرشوهرا به خودمون میرسیم 

دو دست لباس ۱۲ تومنی کجا تبلت و سه تا انگشتر نقره و یه عالمه لباس و شال و روسری برا جاری و بچه هاش ک ...

حق داری حرص نخور تو هم ازین به بعد براشون  هیچ کاری انجام نده

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم حتما یه هدیه واسه مامانت بخر و حتما شوهرت بهش بده و ازش تشکر کنه که مادرشوهرت ببینه این حسابی حرصش میده اونم وقتی میدونه وضع مالیتون خوب نیستو پسرش خیلی به زحمت افتاده واسه مادرزنش 

حق داری حرص نخور بهشون تو هم ازین به بعد براشون  هیچ کاری انجام نده

عمرا انجام بدم بیشعورا توقع داشتن من با این وضعیتم برا اش پشت پا سبزی پاک کنم به من چه دکترم گفته استراحت مطلق باش بعد از سه تا سقط و یه خارج از رحم 

2728
اره برا برادرشوهرم اورده با بچه هاش فقط شوهر من بچشون نیست بخدا همه کارای تالار و هماهنگی ها رو شوهر ...

من همین الان بصورت انلاین دارم گزارش میدم 😆😆😆مادرشوهرم یه اسباب بازی ویه دست بلوزشلوارک براپسرم ویدونه بلوزمزدونه اورددادبشوهرم وبچ

جنسشونم اشغال بوداخدایی

بعدهی میگفت یه جین گرمکن واس خواهرشوهرت گرفتم 

منم گفتم لیناچیه اخه همش جنسشون کاغذیه بدردنمیخوره ک من نمیپوشونم تن بچم پولتمیزیختی دوربهتربودتدادی پای اینا

بیشتزدقش دادم فک کزدالان چقدمیزم توخودم میگم بیین باوناداده بمن نه زدم توسرمال 

که واقعامالی هم نبود

وخدایی که بشدت کافیست
من همین الان بصورت انلاین دارم گزارش میدم 😆😆😆مادرشوهرم یه اسباب بازی ویه دست بلوزشلوارک براپسرم و ...

😂😂😂😂😂خبیث

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2738
دو دست لباس ۱۲ تومنی کجا تبلت و سه تا انگشتر نقره و یه عالمه لباس و شال و روسری برا جاری و بچه هاش ک ...

ارزش ندارن تو این دوران حساس خودتو اذیت کنی فقط بنظرم بهشون فک نکن و خواهشا نزار مادرت واسه خانواده شوهرت چیزی بخره بنظرمن سیسمونی وظیفه مادر شما نیس باید پدرومادر بچه بخرن درهایت نام خانوادگی شوهرم میزارن رو بچه پس چرا مادرت باید زحمت بکشه

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
بعد خیلی خشکه مذهبن میگفتن چرا توی عروسی فیلمبردار اوردین    

اگه اينجورين همون لباسايي كه اوردنو بريد پس بدين بگين اولا نپسنديدم بعدم ما گناه ميدونيم جنس حامي داعش و جنايتكارو استفاده كنيم ...اصلنم كادو نده 

خانومی میگم شاید برادر شوهرت به مادر شوهرت پول داده  بود که اونجا خرج کنه واسه همین اونم ب جاش ...

برادرشوهر من دو تا خونه و چند تا زمین داره ماشین آر دی غار غاریشو عوض نمیکنه .خسیسه بیاد پول بده بگه برا زن و بچم چیزی بیارید؟عمراااا

2706