2737
2739
عنوان

کیا قرص سیپرترون کامپاند برا کیستشون میخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 2615 بازدید | 24 پست
عزیزم شما چه داروهای گیاهی خوردین درمان شد کیستتون ممنون

عزیزم اول ازهمه بگم که اصلا نباید ازکیستتون بترسید چیزخیلی سادیه به خاطر سرما و رطوبتی که تو تخمدون هست ایجاد شده شما باید سعی کنید دوباره گرم کنید تخمدوناتونو اول ازهمه هرگز موقه پریودی حموم نرید هردکتری هم گفت خرافاته مطمن باشید خودش داره خرافه میگه واینکه یه هفته قبل پریودیتون خوردن گرمیجاتو شروع کنید لبنیاتتونو کم کنید وهمیشه هم بامصلح میل کنید مثلا شیر با عسل وزعفرون یا ماست بانمک دریا و زنیان و پنیربا گردوو.....مرغ اصلا نخورید که بلاس سعی کنید خروس محلی یا بوقلمون یابلدرچین بخورید روغن سیاهدانه ورازیانه اصل رو مخلوط کنید وهرروز شکم و تخمدونهارو ماساژ بدین به جای هزینه های چرت و پرتی که واسه خودتون میتراشید بادکتر رفتن روغن خوراکی تونو حتما حتما عوض کنید ودارویی که من هرروز صبح میخوردم سیاه دورو تازه اسیاب میکردم خرما روو روغن حیوانی مطمن حالا دوس نداشتین زیتون تفت میدادم وبعدبا سیاه دونه ای که همون موقه اسیاب شده قاطی میکردم گوله گوله میکردم و تاجایی که میتونستم میخوردم اصلا لازم نیست زور بزنید هرچقد میلتون کشید هرشب هم رازیانه باتخم زردک و تخم شاهی هرکدوم نصف قاشق میجوشوندم بایه قاشق عسل میخوردم 

تودنیای منی اما به دنیا اعتمادی نیست 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ویه چیز دیگه ای که به شما خانمای عزیزبگم که بعداز مصرف داروهااگه رفتید و سونو دادید کیستتون بزرگ ترشد اصلا نگران نباشید چون اول بزرگ میشه و بعد اب میشه خودبه خود بخدا قسم این تجربه واقعی منه رفتم سونو دادم دیدم بزرگترشده حالا شوهرمم با دارو گیاهی مخالف بود بهونه دستش اوفتاد که بفرما خوب نشدی و بجاش بزرگتر شده واین حرفا ولی بنده کوتاه نیومدم گفتم اشکال نداره شایدباید یه دوره دیگه استفاده کنم  این رویه روادامه دادم شاید تا بیس روز بعدش رفتم سونو دادم گفت خانم کیست شش سانتیت کو نیستش خیلی تعجب کرده بود خلاصه ازاون موقه به بعد که الان سه سال میشه بنده سر یه سرماخوردگی ساده هم دکتر نرفتم حتی همسرمم که باورنداشت کم کم ایمان اورد چون خودش قبلا همش رانیتیدن مصرف میکرد برامعدش اما بعد که من نمک و روغن و خیلی چیزای دیگمو عوض کردم اصلا دیگه معده درد نیومد سراغش الحمدالله 

عزیزم کدوم عالیه برا درمان کیست

گلم درس کردن رژیم غذایی  در اولویته و بعدشم که اون رازیانه با تخم زردک یاهویج وتخم شاهی البته گل سرخ تبریزی هم اگه بود اونم عالیه میل جنسیتونم بالامیبره 

2728

البته دوستای من اگه مطالبم براتون گنگه برید تو اون گروهی که لینکشو دادم بهتون اونجا مدیرش سید جواده ایشون داروهاش عالین بخدا خیلی باکیفیتن شک نکنید

راستی خارش پاهم دارم الان یه دوره خوردم دیگه نخورم یعنی با این همه علامت

عزیزم اینا از عوارض این قرصه...من برای جلوگیری میخورم..هربار میرم بهداشت ازم میپرسن این علایمو نداری وقتی میگم نه تعجب میکنن...خداروشکر به من میسازه

فک کنم خورشید جفت گیری کرده وگرنه این حجم از گرما نمیتونه کار یه خورشید باشه...
2740