2737
2734
عنوان

حاجت دارا بیاین برای هم دعا کنیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 79 پست
بگو واسه منم دعا کنه، بچه دار بشم خیلی دلم شکسته همیشه چشمام پر اشکه

امیدوارم سال دیگه این موقع یه نی نی خوشگل و سالم تو بغلت باشه.

در ایران زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند.
میشه بگی برای منم دعا کنه مشکلم حل شه.بخدا چیز زیادی نمیخوام .واسه شوهرم چند ماهه پیش مشکل مالی پیش ...

انشالله مشکلت تون حل شه امیدتون به خدا باشه.انشالله همه زندگیتون روبه راه بشه ونی نی تون تو خونه خودتون به دنیا بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله مشکلت تون حل شه امیدتون به خدا باشه.انشالله همه زندگیتون روبه راه بشه ونی نی تون تو خونه خود ...

مرسی عزیزم.دعا کن برام.

در ایران زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند.
2728

سلام خانما خسته نباشید من نه ازدواج کردم نه به فکر ازدواجم ولی میخوام برام دعا کنید میخوام برم درخواست انتقالی بدم دعا کنید اوکی بشه کارم از محیط کارم خسته شدم من تو اگاهی خدمت میکنم. تشکر

و خدا سر را آفرید تا روی گردنتان باشد نه در زندگی دیگران
انشاالله بارداری عزیزم.

دیروزبی بی چکم مثبت شدولی این چنباره مثبت میشه بعدپریودمیشم الان ازتون میخوام واسم دعاکنیداینبارواقعاباردارباشم مرسی

میشه واسه صحیحوسالم به دنیااومدن بچم صلوات بفرستین.😍
2738
برا منم دعاکنید حاجتم برآورده شه بحق این روز عزیز حاجتای شماهم ان شالله برآورده بشه

انشاالله حاجت رواشی

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
چشتون سلامت  ایشالا همیشه خودتو مادر شوهرت سلامت و خوشحال باشید

ممنون سلامت باشی.عزیزی.انشالله همه مون دورهم خوشحال باشیم ویه روز بیاین همه تو تاپیک بیگن مشکلاتتون حل شده انشالله

دیروزبی بی چکم مثبت شدولی این چنباره مثبت میشه بعدپریودمیشم الان ازتون میخوام واسم دعاکنیداینبارواقع ...

انشاالله که اینبار واقعا بارداری...😍

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706