2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
لیلا جان طبیعی بودین یا سزارین

راستش خانم هایی که درموردش نظر دادن مال نزدیک ۴سال پیشه,من بخاطر نزدیکی صارم,مجبور شدم ۱ دکتری همین نزدیک پیدا کنم,حالا نمیدونم ایشونو درست انتخاب کردم یا نه

راستش خانم هایی که درموردش نظر دادن مال نزدیک ۴سال پیشه,من بخاطر نزدیکی صارم,مجبور شدم ۱ دکتری همین ...

من دخترم بیست ماهشه 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2714
من دخترم بیست ماهشه 

ممنون عزیزم لطف کردی,۱سوال دیگه هم دارم ازت,من الان اینترنتی نوبت گرفتم,بسختی,همش پر بود,نوبت های بعدی رو هم اینترنتی باید بگیرم؟سخته که؟یا خود خانم دکتر هماهنگ میکنه

ممنون عزیزم لطف کردی,۱سوال دیگه هم دارم ازت,من الان اینترنتی نوبت گرفتم,بسختی,همش پر بود,نوبت های بع ...

سلام ببین یا اینترنتی بگیر 

یا وقتی از مطب میای بیرون تو لابی بیمارستان یه خانمی هست وسط نشسته ازش وقت بگیر 

سلام ببین یا اینترنتی بگیر  یا وقتی از مطب میای بیرون تو لابی بیمارستان یه خانمی هست وسط نشسته ...

پس نگران نباشم که دیر میشه,الان من ۱۶ ام زدم,اولین نوبت هم هست هنوز دکتز نرفتم,تازه ۴۰روزمه تقریبا,گفتم تا نوبت بعدی اینترنتیاش پر نشن؟ببخشید انقدر سوال میپرسما

پس نگران نباشم که دیر میشه,الان من ۱۶ ام زدم,اولین نوبت هم هست هنوز دکتز نرفتم,تازه ۴۰روزمه تقریبا,گ ...

نه نگران نباش ماهی یه بار فعلا باید بری 

همیشه از اونجا وقت بگیر به موقع بهت وقت میدن 

مامان_بهراد جان ۱سوال دیگه دارم,سونوگرافی داخل رحم هم میگیره؟

اونجا خودشون سونو جدا دارن 

اما تو خودمطب نه 

سونو واژینال اگه منظورته رو نمیدونم

2706