2737
2734
عنوان

رمان میخوام

98400 بازدید | 77 پست

کیا رمان خوب خوندن پیشنهاد بدن ماهم بخونیم لذت ببریم هرچی بدون سانسور باشه بهتر عاشقانه عالی لطفا پیشنهاد بدین !!!!

اگه حس میکنی خیلی بارته !!!!برات گاری بگیرم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنامه 60 رمان جذاب رو دانلود کن رو گوشیت پر از رمان های معروف و قشنگه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

اسطوره رو من خوندم 

خیلی آبکی بود

فقط برای جذب مخاطب صحنه هاشو زیاد میکنن

اینکه نشد رمان خوب

بیچاره نوجوونامون که با خوندن این کتابا چه قدر احساسات و هیجانات خودشون رو بیشتر از اونچه هست میکنن

نگاه و صداو وجود نازنینتو دیگه واسه همیشه کم دارم مامان بزرگ عزیزم.
2738

ولی اگه یه رمانِ واقعیه عالیِ فاخر می خوای 

پیشنهاد میکنم شازده حمام رو بخونی 

جلد اول و دومش باهمه الان هرکدوم به چاپ یازده و سیزده رسیدن واقعا عالیه من که بدجور غرق میشم توش وقتی می خونمش

نگاه و صداو وجود نازنینتو دیگه واسه همیشه کم دارم مامان بزرگ عزیزم.
ولی اگه یه رمانِ واقعیه عالیِ فاخر می خوای  پیشنهاد میکنم شازده حمام رو بخونی  جلد اول و ...

نویسنده اش کی؟

هر دو جلد تو یه کتاب؟؟؟

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
نویسنده اش کی؟ هر دو جلد تو یه کتاب؟؟؟

نویسندش پاپلی یزدی هست رمان نیست داستان زندگیشه که چقدر سختی کشیده تا بشه استاد دانشگاه از وضعیت اجتماعی و فرهنگی و سیاسی اون زمان نوشته نظیر این کتاب شماکه غریبه نیستید هوشنگ مرادی کرمانی هم هست که تقریبا شبیه قصه های مجیده ولی مفصلتر خاطراتشو گفته

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !

بیگانه ای با من است...روانشناسی حادثه ای هیجان انگیز

جانی فرشته. .. تراژدی غمگین با پایان فوق العاده شاد

خوبی هایش را ببین ...عاشقانه

سر تا پا دردسر.... خیلی عاشقانه

چراغ ها را من خاموش کنم یا تو (زویا پیرزاد).... درام خانوادگی

خاطرات یک گیشا... تاریخی

افسون سبز( تکین حمزه لو)...درام عاشقانه

به غیر از اون دوتا که اسم نویسنده دارن بقیه خارجی هستن و بسیار جذاب

گناهکار عالیه      

آره خوندم واقعا حرف نداره توی همین مایه ها میخوام وگرنه این کافه رمانها ودرمان سرا ها توی بازار چرته

اگه حس میکنی خیلی بارته !!!!برات گاری بگیرم   
2706