2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خونه شوهرم تو اتاق شوهرم میخوابیدیم

(البته سیاست پدرشوهرم بود,چون قرار بود سه سال عقد باشیم میگفت کسی حق نداره بهشون گیر بده چون درغیراینصورت ممکن بود بهش فشار بیاریم که عروسی بگیره)

ولی خانواده خودم بدشون میومد

یه شب قایمکی رفتم پیش شوهرم خوابیدم حواسم نبود بابام روزکاره

ساعت شش صبح دیدم صدای دادو بیداد میاد

بابام پاشده بود دیده بود من تو اتاق خودم نیستم رفتم پیش شوهرم

اصلا خانوادم بدشون میومد شوهرم بیاد خونمون

24 شهریور.بهترین روز زندگیم.خدایا ممنونم

شوهرم تقریبا یک روز درمیون میومد خونه ما شب میموند ولی من کمتر اونجا میموندم چون من اتاق داشتم شوهرم اتاق شخصی نداشت .خوب بود کسی مشکلی نداشت فقط یه روزایی شوهرم میگفت من زیاد بیام از چشم خانوادت میوفتم

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
شوهرم تقریبا یک روز درمیون میومد خونه ما شب میموند ولی من کمتر اونجا میموندم چون من اتاق داشتم شوهرم ...

ایکاش خانواده منم میذاشتن شوهرم بیشتر میومد خونمون

پدرمادرایی که شایییید این پستو بخونید

توروخدا با داماد تو دوران عقد خوب رفتار کنید و اجازه بدید داماد بیشتر بیاد تا دخترتون مجبور نشه زیاد بره خونه خانواده شوهرش

من خییییلیییییی سر این قضیه سختی کشیدم

24 شهریور.بهترین روز زندگیم.خدایا ممنونم
ایکاش خانواده منم میذاشتن شوهرم بیشتر میومد خونمون پدرمادرایی که شایییید این پستو بخونید توروخدا ب ...

من اوایل میرفتم شب میموندم بعد احساس کردم دارم یکم بی حرمت میشم با اینکه مسافت خونه هامون خیلی زیاد بود ولی شبایی که اونجا بودم میگفتم با شوهرم شب بریم خونه ما.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2706