2733
2734
من فکر میکنم این کتاب رو بخونم و بعد نشه به دستوراتی که گفته عمل کنم یا همسرم همکاری نکنه بعد دچار ی ...

نه فقط توکلت بخدا باشه ازشوهرمن که بدترنبودکه اهل نمازنبودچنان متقاعدش کردم که خودش پی بردبرای بدست اوردن بهترینها سختیهای زیادی بایدکشید

💘عشق من پسرمه💋💋💋
افرين دقيقا متوجه منظورم شدي👌👌👌  منم احساس كردم اگه بخونم و متوجه شم ولي نتونم رعايت كنم ...

اره دقیقا

اخه من همسرمم خیلی مقیده این چیزا نیست

مگه من اصرار کنم 

حتی بهم میگه این چیزارو خیلی نخونم و فقط توکلم بخدا باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کتاب دکترم  راهنمای دوران بارداری وزایمان پاسخ به سوالات شما نوشته دکترقدسیه سیدی علوی جراح ومتخصص زنان ومامایی واستاددانشگاه علوم پزشکی مشهدفوق العاده دکترباایمان ومذهبیه

💘عشق من پسرمه💋💋💋
نه فقط توکلت بخدا باشه ازشوهرمن که بدترنبودکه اهل نمازنبودچنان متقاعدش کردم که خودش پی بردبرای بدست ...

راستش همسر منم اهل نماز و روزع نیست

ادم به شدت حلال و حروم حالیشه خداروشکر.همیشه توکلش بخداس..صدقه میده

امامارو قبول داره.نذر میکنع

اما بدیش اینه که گفتم زیاد اعتقاداش قوی نیست

2728
کتاب دکترم  راهنمای دوران بارداری وزایمان پاسخ به سوالات شما نوشته دکترقدسیه سیدی علوی جراح ومت ...

ممنون گلم اسکرین گرفتم

شاید امام رضا دعوتمون کرد و به این بهانه کتابم گرفتم

بازم‌ممنون از لطفت 

اره دقیقا اخه من همسرمم خیلی مقیده این چیزا نیست مگه من اصرار کنم  حتی بهم میگه این چیزارو خ ...

اره مردا اكثرا رعايت نميكنن كه😊 

كلا من سخت گيري تو هر چيزي رو نميتونم قبول كنم☺️

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
2738
ممنون گلم اسکرین گرفتم شاید امام رضا دعوتمون کرد و به این بهانه کتابم گرفتم بازم‌ممنون از لطفت&nbs ...

فدای تو تا جایی میتونی خودت به دستورات ریحانه بهشتی عمل کن شوهرتوخیلی وسواس نکن ولی هرچیزوکه رعایت نمیکنی باوضوبودن قبل نزدیکی رورعایت یاعلی انشاالله خدابه همه یه فرزندصالح وعابدبده و هرچه زودترامام رضابطلبتون بیاین پابوسش امین یارب العالمین.

💘عشق من پسرمه💋💋💋
فدای تو تا جایی میتونی خودت به دستورات ریحانه بهشتی عمل کن شوهرتوخیلی وسواس نکن ولی هرچیزوکه رعایت ن ...

فدای محبتت

الهی آمین

چشم حتما خودم‌تا جایی که بتونم رعایت میکنم و به همسرمم گوشزد میکنم

شمام واسه ما دعا کن

هرچیزی باحرف زدن ودلیل اوردن درست میشه دیرمیشه ولی متوجه میشن من یادمه اقدامم یکسال وده ماه طول کشید اخریا شوهرم میرفت تقویم رونگاه میکرد برنامه ریزی میکرد دیگه تومغزش جاافتاده بود الان به جایی رسیدم که شوهرم موسیقی گوش نمیده نمازشومیخونه ومجالس ائمه براش مهمه وجالب اینجاست که میادمیگه قران بخون بچه ام صالح بشه والعصربخون صبوربشه انبیا روبخون عابد بشه انشقاق بخون زایمانت راحت بشه باورتون نمیشه ولی مردهاهم ادمم تغییرمیکنن البته به خانواده هم خیلی بستگی داره خانواده شوهرم به خصوص مادرش خیلی مذهبیه

💘عشق من پسرمه💋💋💋

به امیداونروزیکه تمام دختران جامعه پاک برن خونه بخت وخالی ازفسادباشن ومادرنمونه ای بشن وتوی جامعه هیچ مادربی بندوباروناصالحی نباشه منتظرخبرای خوبتون هستم شماهم برام دعاکنین زایمان خوبی داشته باشم.فعلا بای💋💋💋💋💋💋💋

💘عشق من پسرمه💋💋💋
هرچیزی باحرف زدن ودلیل اوردن درست میشه دیرمیشه ولی متوجه میشن من یادمه اقدامم یکسال وده ماه طول کشید ...

اره قبول دارم

واسه تغییر دادن اون اول باید از خودم شروع کنم

امیدوارم روزی بیاد منم بگم همسرم نمازش ترکش نمیشع...

خدا انشالله زندگیتون رو شیرین و پایدار کنه...

ممنون بابت دعای خیرت عزیزم

2706