2737
2734

از من ميشنوي كتاب نخون😊  واي انقد اين موضوع بارداري رو پيچيده كرده كه اصلا سير ميشي از اقدام و اينا..

البته كتابايي كه من خوندم اينطور بوده ، الانم حضور ذهن ندارم اسمشون رو بگم.. يكيشو يادمه ريحانه بهشتي بود.. 

شايد دوستان كتاباي خوبي معرفي كنن.. 

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍

سلام من ریحانه بهشتی وخدایافرزندصالح وسالم میخوام روبرای قبل ازبارداری وبارداری استفاده کردم ودرحین بارداریمم نه ماه انتظار روخوبه ویه کتابی هم هست که دکترم نوشته که نمیدونم شماکدوم شهرزندگی میکنیدکه معرفی کنم بهتون 

💘عشق من پسرمه💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از من ميشنوي كتاب نخون😊  واي انقد اين موضوع بارداري رو پيچيده كرده كه اصلا سير ميشي از اقدام و ...

سلام یلدا جان

من تا حالا کتاب درباره بارداری نخوندم اماشنیدم ریحانه بهشتی خیلی مراعات داره و باید حواست جمع باشه

2731
سلام من ریحانه بهشتی وخدایافرزندصالح وسالم میخوام روبرای قبل ازبارداری وبارداری استفاده کردم ودرحین ...

سلام عزیزم

اینایی که گفتی رو یادداشت کردم

کتاب دکترتون چیه ؟ینی فقط یه شهر خاص داره؟؟؟

برعکس من خیلی ازریحانه بهشتی راضیم درضمن اگه دوست داری بچه ی صالح داشته باشی ومذهبی هستی حتما تقویم همسرا روبگیرقشنگ نوشته چه روزی بدهست وروزی خوب برای اقدام بچه دارشدن عالیه

💘عشق من پسرمه💋💋💋
برعکس من خیلی ازریحانه بهشتی راضیم درضمن اگه دوست داری بچه ی صالح داشته باشی ومذهبی هستی حتما تقویم ...

اره حتما... دوس دارم همه کارامون صحیح و شرعی باشه

ممنون بابت راهنماییت عزیزم

2738
سلام یلدا جان من تا حالا کتاب درباره بارداری نخوندم اماشنیدم ریحانه بهشتی خیلی مراعات داره و باید ح ...

سلام عزيزم🙋🏻  

ريحانه بهشتي كه واقعا خيلي پيچيده بود... يعني يه طوري بود كه كلا پشيمون شدم از اقدام.. 

ترجيح دادم نخونم اصلا چون ذهنمو خراب ميكرد.. 

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
سلام عزيزم🙋🏻   ريحانه بهشتي كه واقعا خيلي پيچيده بود... يعني يه طوري بود كه كلا پشيمون شدم ا ...

راستش من‌نخوندم این کتاب رو

اما از چندین نفر همین نظرو شنیدم

نمیدونم والا

برعکس من خیلی ازریحانه بهشتی راضیم درضمن اگه دوست داری بچه ی صالح داشته باشی ومذهبی هستی حتما تقویم ...

نه من نگفتم كه كتاب بديه.. ولي من كلا چيزاي پيچيده رو دوست ندارم.. 

كتابش موضوع اقدام و خيلي پيچيده كرده.. 

ادم معتقدي هستم ولي اين كتاب ديگه زيادي پيچيده بود از نظر ديني.. 

راستش من‌نخوندم این کتاب رو اما از چندین نفر همین نظرو شنیدم نمیدونم والا

منم شنيده بودم ولي از خواهرشوهرم گرفتم مطالعه كردم ديدم واقعا نظرايي كه شنيدم درست بوده😊

تقویم همسران رواگه میخوای یه شماره ناشرتوتقویمش زده بهت بدم زنگ بزنی سفارش بدی 5تومنه فوق العاده هست من طبق اون بچه دار شدم شرعی وباتمام نکات.ریحانه بهشتی خیلی چیزاروبرات بازمیکنه اگه بتونی رعایت بکنی وشوهرت همکاری کنه بچه تون عالی میشه من خواهرم دوقلوداره و5سالشونه تومشهدحرم  امام رضا جزوبرترین حافظان کودک شدن 

💘عشق من پسرمه💋💋💋
تقویم همسران رواگه میخوای یه شماره ناشرتوتقویمش زده بهت بدم زنگ بزنی سفارش بدی 5تومنه فوق العاده هست ...

اره عزیزم شماره بده..الان که گفتید سرچ کردم منوجه شدم

خدا خواهر زادهای نازتو حفظ کنه  و انشالله به همه منتظرا فرزند صالح ببخشه

2706