2733
2739

فرض کنید یکی هست یه حق معنوی به گردنم داره ولی چون به عقیده اون اعتقاد نداشتم و به میلش رفتار نکردم  خیلی منو اذیت کرده از دل شکستن و توهین و تهمت و حرفای زشت و پرخاش و داد و فریاد با اینکه اصولن کاری به کارش نداشتم و انتظاریم ازش نداشتم و این مسعله سالها به همین منوال بوده و من هم نه از روی بدجنسی بلکه از روی ازردگی و برای اینکه بس کنه بارها باهاش برخورد تند کردم که خودم خیلی ناراحتم از این بابت ولی طاقتم طاق شده بوده۰ حالا اون طرف ظاهرن دل شکسته شده و مرتب میگه عاقبت بخیر نمیشی و فلان۰ این وسط من ظالم و گناهکارم یا اون? احساس میکنم این که به هردری میزنم به روم بسته اس و این همه گره تو زندگیمه یه سرش به این ربط داره و اذیتای اون فرد هم کما فی سابق ادامه داره

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

احساس کردم پا منبر نشستم چ جالب تعریف کردی 😆 

بنظرم مقصر100% نیستی .. اوشون طبیعتا بیشتر گناهکاره

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
احساس کردم پا منبر نشستم چ جالب تعریف کردی  😆  بنظرم مقصر100% نیستی .. اوشون طبیعتا بیش ...

گناه اون پای خودش ۰۰ میخوام بدونم من به اون ظلم کردم یا نه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خودت مقصر رفتارهای اون نمیدونی و میتونستی بهتر رفتار کنی ولی اون بازم به اون رفتارا ادامه میداد حقی گردن شما نداشته

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2731

اگر طرف مقابل  مادر و پدر باشه که میگن حتی اگر در حقتون بدی هم کردن باهاشون بدی نکنید

و حتی اگر پدر و مادر خوبی نباشن بازم نارضایتیشون یه تاثیراتی تو زندگی فرزندانشون داره

ولی اگر یه فرد غریبه هست

خب ارتباطتون رو محترمانه قطع میکردین تا دیگه نتونه اذیتتون کنه

اینجوری که شما تعریف کردین

هم اون شما رو ناراحت کرده

هم شما اون رو

مگه عاقبت بخیری تو دست اونه؟خدا حافظ همه بنده هاشه

این همه خودش دل شکسته چیزی نیست تهمت زده چیزی نیست؟😑😑😑😑

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
اگه خودت مقصر رفتارهای اون نمیدونی و میتونستی بهتر رفتار کنی ولی اون بازم به اون رفتارا ادامه میداد ...

تقصیر من این بوده که هدف و عقیده ام با اون متفاوت بوده و به میلش رفتار نکردم۰ اونم عقیده داره چون یه حقی به گردن من داره صاحب زندگی منه و چون خودشو محق میدونه هر چی بگه من باید گوش کنم۰ طبیعتن من یه ادم ازادم و ابنو نمیپذیرم۰ ایا بابت این حق الناس اومده به گردنم ? 

البته دوستمون مامان مهربون اینده هم صدالبته درست میگن اگه پدرومادر باشن قضیه صدرصد فرق میکنه

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
2738
مگه عاقبت بخیری تو دست اونه؟خدا حافظ همه بنده هاشه این همه خودش دل شکسته چیزی نیست تهمت زده چیزی نی ...

اونم میگه من دلشو شکستم و درست یا غلط آبروشو بردم بخاطر من خجالت کشیده و از این حرفا

گناه اون پای خودش ۰۰ میخوام بدونم من به اون ظلم کردم یا نه

یه طرفه که نمیشه به قاضی رفت

باید حرفهای او رو هم شنید

در هر حال می تونید برای آرامش خودتون ازش حلالیت بطلبید و با هدیه ای چیزی از دلش درآرین و بعد ازش دور بشین اگر از بستگان نسبی نباشه

خب جواب بدیشو ظاهرا ب بدی دادی دیگه شروع کننده مقصره

به خوبی میدادم هم ول کن نبود آخه۰ دیگه از دستم در رفت مگه چقد ادم میتونه ساکت بمونه

اگر طرف مقابل  مادر و پدر باشه که میگن حتی اگر در حقتون بدی هم کردن باهاشون بدی نکنید و حتی اگ ...

غریبه نیس و ارتباطم قابل قطع کردن نیس۰ ولی کل ماجرا رو اول ایشون شروع کرده چون یه حقی مالکیتی برا خودش قایل شده و مطابق  انتظاراتش پیش نرفته

یه طرفه که نمیشه به قاضی رفت باید حرفهای او رو هم شنید در هر حال می تونید برای آرامش خودتون ازش حل ...

میگه باید هرچی من میگم باشه مثلن به میل من بپوشی معاشرت کنی فلان جور عبادت کنی فلانجور فکر کنی و ۰۰۰ که البته تو یه مقطعی اینکارارو کردم حتی ولی توقعات ایشونو کامیون نمیکشه و بازم راضی نمیشد و رفتارای تند و توهینهاش همچنان ادامه داشت

گلم خیلی کلی گفتی

اگه منظورت پدر و مادرت هست به نظرم سعی کن دلش رو بدست بیاری ولی کار خودت رو هم بکنی

یعنی بی احترامی نباشه محبت باشه ولی کار خودتو بکن 

کاری که خیلی از دوستان در قبال خانواده شوهر انجام میدن

به هر حال شکستن دل پدر مادر اگه واقعا درخواست بدی نداشتم و فقط مخالف نظر شما بوده درست نیست شاید همه ما تو این شرایط بودیم که حرفمون شده با والدینمان ولی عذر خواهی و دلجویی برای این وقته دیگه

یا رب الحُسَین بِحقِ الحُسَین اِشفِ صَدرَ الحُسَین بِظهورِالحُجَه
2706