2410
2553

راستش تا الان قرار نبود بگیرم چون پیاده جایی نمیرم و میدونم استفاده چندانی نمیشه ولی الان شوهرم میگه بخاطر تکمیل شدن سیسمونی بهتره بگیریم

حالا منم میخوام ایرانی بگیرم که الکی زیاد هزینه نکرده باشم از نت چند مدل یوفو و بنیتا و ... دلیجان رو دیدم ولی نمیدونم چطورن

ممنون میشم راهنمایی کنین اگه از اینا استفاده کردین

راستی مزایا و معایب کالسکه عصایی چیه؟

خدا با منه. پس همه چی خوب پیش میره😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اگر میخوای بخری ختما عصایی بخر.چون وقتی کوچیکه تو بغلته بزرگتر که میشن نمیتونیم بغلمون بگیریم و وقتی خریدی چیزی داری میری با عصایی خیلی راحت تره.من الان در به در دنبال عصایی ام البته دست دوم چون مال پسرم بزرگه میخوام عصاییشو بگیرم راحت تره

تمام زندگیم همسرم😘😘😘😘
من دلیجان دارم خیلی رازیم. فقط زیاد هزینه نکن مدت کمی استفاده میشه من از ۵ ماهگی تا ۱۴ ماهگیش استفاد ...

میشه بگین کدوم مدلشو دارین؟ و چند گرفتین؟

سلام اگه استفاده نمیکنی نخر چون هزینه اضافی هستش بجاش ماشین ک بچه داخلش می شینه و دسته هم داره بگیر هم بصرفه هست هم از کالسکه بهتره 

احساسی و عاشق❤ تنهایی محال ب زندگی ادامه بدم....
2714
اگر میخوای بخری ختما عصایی بخر.چون وقتی کوچیکه تو بغلته بزرگتر که میشن نمیتونیم بغلمون بگیریم و وقتی ...

میشه بگین از چه لحاظ راحتتره؟

آخه عصاییها سبد خرید هم ندارن

میشه بگین از چه لحاظ راحتتره؟ آخه عصاییها سبد خرید هم ندارن

فقط واسه ابنکه حملش راحت تره تو این خیابونای در به داغونمونم نمیشه هی بالا پایینش کرد این بزرگا رو ولی عصایی به نظرم راحت تر میشه بلند کرد و کم جا هم هست اگر بخوای ببری تو ماشین جایی مسافرت

تمام زندگیم همسرم😘😘😘😘
منم دلیجان داشتم خیلی خوب بود ، منم زیاد جایی نمیرفتم پیاده شاید ده بار هم استفادش نکردم بنظرم اصلا ...

بیشتر بحاطر مسافرت اینا راضی شدم بگیرم

2706