2733
2739
عنوان

گفت آبروی من براش مهم نیست

850 بازدید | 27 پست

نشستم کفتم بیاباهم یکم حرف بزنیم و چیزهایی که دلت می خواد  رو بگو به من ....داشتن بازی می کردن اوومد نشست و نگاهم کرد یه چیزهایی گفت 

و اخرش گفت مثلا وقتهایی که علی-پسر کوچولوم- داریم از خونه  خاله اینا میایم ... نمیاد و هی تو به زور دستشو میگیری و تو خیابون گریه میکنه و میاریش من تند تر میام که جلو بیفتم از شما یه که اروم تر  میام که عقب تر باشم که مثلا من جزو خانواده شما نیستم خجالت میکشم. آبروم نره... آبروی شما مهم نیست برام .. آبروی خودم مهمه... 

گفتم اخه علی داداش کوچولوته گریه اون که آبروتو نمیبره... دخترم گفت ولی من وقتی تو خیابون گریه میکنه خیلی خجالت میکشم.... 

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

دختر من هشت سالشه.... کلا ابراز احساساتش خیلی کمه.... اصلا ابراز دلتنگی برای کسی نمی کنه

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد خجالتی تربیتش کردی از بس بهش گفتین این کار زشته اون کار جیییییییییییزه  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

منم همینطوره اخلاقم راست میگه خب طفلی هرکس یه اخلاقی داره منم با مامانم میرم بیرون با اینکه الان ازدواج کردم خواهر برادر قد ونیم قد دارم وقتی اذیت میکنن تو خیابون من جدا میرم که ابروم نره  😂

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
2738

بهتر

چیکارش دادی

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
چقد خجالتی تربیتش کردی از بس بهش گفتین این کار زشته اون کار جیییییییییییزه    

والا بالاش خیلی ابنطوری بهش میگه.... 

گاهی من به شوهرم علامت می دم میگم ولش کن تو خکنه خودمونیم فقط انقدر بکن نکن نکنیم بهش......البته مدتیخ که شوهرم هم همکاری  میکنه

رفتارت غلطه اذيتش نكن ايراد الكي و عذاب وجدان نده بهش واي خيلي ناراحت شدم

مجبورش نمی کنم له کا ی.... 

عقط بهش گفتم بیا باهم حرف بزنیم تا یاد بگیره باهام دوست باشه... درد دلهاشو بهم بگه.... منم لهش در حد سنش میگم

والا بالاش خیلی ابنطوری بهش میگه....  گاهی من به شوهرم علامت می دم میگم ولش کن تو خکنه خودمونی ...

عافرین تا بچه هس تو رو  خداا بزارین بچگیشو بکنه مث یه فرد سی ساله تربیتش نکنین  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2706