2726
عنوان

کادو همسری

597 بازدید | 26 پست

رفقا کدوم کادوی شوهرتون خیلی شادتون کرده وسوپرایز?

من یبار مریض بودم نامزدم دوتا عروسک برام خریده بود خیلی سوپرایز شدم

به مد پوشان عالم بگویید اخرین مد کفن است

همسر من همیشه وقتی میخاد واسم کادو بخره چیزای فانتزی میگیره مثل عروسک و جعبه های خوشگل و .... ولی دفعه ی پیش یه لباس خیلی قششنگ واسم خریده بود که خیلی سورپرایزشدم واقعا واسم متفاوت بود😄😄😄😄😄

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه جعبه جواهر که عکس خودمو خودش را چاپ کرده بود و روش زده بود جالبه که نمیدونم چرا ولی انتظار داشتم جعبه خالی باشه وقتی درشو باز کردم یه جفت النگو بود خیلی ذوق کردم 

یارب نظر تو برنگردد...
همسر من همیشه وقتی میخاد واسم کادو بخره چیزای فانتزی میگیره مثل عروسک و جعبه های خوشگل و .... ولی دف ...

خخخ منم فانتزی زیاد میخره روز دختر هم خیلی خریده بود که بیشتر خوشم از هدفون اومد

به مد پوشان عالم بگویید اخرین مد کفن است
الهی یعنی سوپرایزت نکرده خوب خودت بهش بگو یجوری

بعضی مردا بلدن ولی حوصله و وقتش رو ندارن

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆

برای من تا الان کادو نخریده

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
نه سکوت ترجیح میدم ولی دوسش دارم .جشن تولدم گل میاره فقط😐😐😐😐😐😐😐😐😢😢این سوپرایزه

توهم براش گل ببر من اوایل واسه هرمناسبت خودمو میکشتم ولی اون هیچیی نمیخرید حتی گل دفعه بعدی با اینکه سختم بود ولی هیچی نگرفتم فهمید چه قدر زشته کارش

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆
شوشوی من خیلی زیادی فانتزیه اولین خیاری که به عمل اورد...اولین تربچه..یه سیب زمینی شکل قلب اخرین ش ...

😄

2706