2703
2553
عنوان

بقایای بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 3811 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما كسي ميتونه بمن كمك كنه لطفا

جنين يك ماهه كه سقط بشه چقدر بعدش علايم بارداري تو بدن از بين ميره؟ توده قابل مشاهده اي هست تو اون سن؟ كه مطمعن بشه سقط انجام شده؟

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️
ببین واسه بقایا کبابه چینی بخور برو عطاره بگیر طریق مصرفش میگن هرچی مونده میکنه میره

ممنون عزیزم این دوره پریود شدم فک کنم کامل دفع شد چون لکه بینی ندارم دیگه .چندروز دیگه میرم سونو ببینم چی شد،اگه نشده بود کباب چینی رو میخرم.بازم ممنونم از راهنماییت

2720
سلام دوستان...حتما باید سونوبشید اگر لکه بینی بعداز زایمان یا سقطتون طول کشیده...منم 2 ماه پیش نینیم ...

سلام ببخشید شما سقط تون خود به خودی بود 

چکار کردید ؟دفع شد ،میشه توضیح بدید چکار کردید 

چه قرصی خوردید بهتون فشار میومد 

دارو گیاهی خوردم رفتم طب سنتی دارو گیاهی داد راحت دفع شد .ن اصلا دردی نداشت مث درد پریودی 

ببخشید میشه بگید چند هفته بود جنینتون 

و با دارو سقط شد و علت سقطتون 

واینکه بقایاتون چقدر بود 

چند وقت بعد سقط سونوگرافی رفتید 

وقتی دفع شد هم سونوگرافی شکمی رفتید؟

2714
همون کنجد اینا خوردید ؟ یعنی خونریزی تون بند اومد دوباره از اینا خوردید اومد ؟

اره اول رفتم بیمارستان با شیاف و زیر زبونی یه تیکه افتاد بعد گفتن بزرگه و باید کورتاژ کنی ک من نخواستم  اومدم خونه با دارو گیاهی اسمش یادم نیس چون جریان ۲ سال پیشه با اون دفع شد .اومدم خونه خونریزی نداستم اصلاااا هیچی ولی از گرمیجات نبات و بومادران و مریم گلی دایم میخوردم پله و بالا و پایین میپریدمک دفع شه دارو ک خوردم بعد از ۱۲ ساعت کامل دفع شد بدون خونریزی اون تیکه گوشتیه اومد بیرون 

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
ببخشید میشه بگید چند هفته بود جنینتون  و با دارو سقط شد و علت سقطتون  واینکه بقایاتون چق ...

بخدا اصلا یادم نیس ولی بقایا زیاد بود ک بادارو رفع شد 

بارداری پوچ بود قلب نداشت .بعد از دفع ۲روز صبر کردم و رفتم سونو شکمی  گفت تیکه های اندازه ماسه ک با پریود بعدی هرچی باشه میاد بیرون ب مرور 

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
چرا میخای سقط کنی دلیلش؟؟؟

من توقف رشد و ایست قلبی شد ،صبر کردم خودش خود. به خود سقط شد ،رفتم سونوگرافی گفتند یه کم ماده ی اکوژن بین اندومتره که یا ترشحاته و با احتمال کمتر یه کم از ساک 

ضخامت اندو متر هم 2میلیمتر

2706