2733
2734

برادر زاده ام 9 اذر میشه ی ساله هنوز در نیاورده البته ریز هست کمبود وزنم داره

هرچقدم دکتر و رژیم و شیر خشکهای خاص میخوره اثر نداره

دکتر ازمایش نوشته کلی براش واسه دندون در نیاوردنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی ی سالم طول میکشه؟ دکتر نبردین نگفت دیر شده

اره عزیزم یه سالم طول میکشه بچه هایی ام ک دیر تر دندون در میارن دندونای محکم تری دارن 

رسیدیم به موقعی از سال ک کولر روشن میکنیم یخ میزنیم خاموش میکنیم میپزیم مسئولین پاسخگو باشن پس ما چیکار کنیم؟  

پسر من 11 ماهگی در اورد دکترم بردم گفت تا 14 ماهگی مشکلی نیست البته پسرم قد و وزنش همیشه عالی بود و به قول قدیمیا کله اش سفت بود !دندونش دیر دراومد

یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم نه دو زندگی معمولی را خراب کنیم!
2738

دختر خودم دقیقا دیگه روزایی که میخواستم ببرم دکتر براش آزمایش بنویس تو پانزده ماهگی دیدم با لیوان آب میخوره، صدای تق تق دندونش اومد 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

من يك سالگي بوده فك كنم مامانم ميگفت ميخوايته ببره دكتر كه ديده دارم دندون در ميارم . 

الانم ٣٠ سالمه يه دندونم پر نكردم و مشكل خاصي نداشتم ولي از اونور تا دوم دبستان دندوناي شيريم نيوفتاده بود كامل رفتم كشيدم . 

تا دوسالگی ۲۰ تا باید دران.تا جایی ک میدونم.البته پسرمن الان ۱۹ ماهشع ۷ تا دندون داره

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

دکتر و خانه بهداشت چیزی نمیگفتن منم صبر کردم البته اصلانم جنس نداشت الان که سه سالشه همش خراب شدن در حالیکه یه قطره آهن هم نخورد الان دندونای بالاش دو تا عصب کشی و پر کردیم جلویی یکیش له ش افتاد دومی هم داره میوفته پایینیا هم. آسیاباش همه خرابن

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
2706