2737
2734
عنوان

بیاین نی نیم قلبش وایساد

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 56 پست

عزيزم كاملا دركت مي كنم منم اينطوري شدم و اصلا نه درد داشتم نه هيچي فقط يكم لك ديدم متاسفانه دو روز تو بيمارستان بشتري بودم اصلا نيوفتاد اخرش كورتاژ شدم اگه دكترت خوب باشه هيچي نميشه 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به دکترت پیشنهاد بده اول قرص رو امتحان کن

اگه نشد کورتاژ هم همچین چیز عجیب و خطرناکی نیست. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
2738
گفت با قرص خیلی درد میکشی من ترسیدم.حالا چکار کنم؟گفت ممکنه کامل سقط نشه بازم مجبور شی کورتاژ کنب

عزیزم کورتاژ نکن.با قرص سقط کن

بخدا دردش یکم بیشتر از درد پریودیه اونم نخایتا نیم ساعت بگیره ول کنه.کورتاژ یکم خطرناکه.مشکلات بعدی داره.یعنی عمل حساسیه.به منم گفتن کورتاژ حتی دختر خالم متخصص بیهوشیه گفت بیا کورتاژ بالا سرت وایمیستم نگران نباش.ولی نرفتم.گفتم بمیرم کورتاژ نمیکنم.با قرص سقط کردم

عزیزم کورتاژ نکن.با قرص سقط کن بخدا دردش یکم بیشتر از درد پریودیه اونم نخایتا نیم ساعت بگیره ول کنه ...

ميشه درخواست دوستيمو قبول كني لطفا

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️
2706