2726
عنوان

از این وضعیت متنفرم...مینام

888 بازدید | 56 پست

همسرم امروز خونست استراحته...هرروز میره سرکار تا ساعت ۶ عصر بعدم میاد میخوابه تا ۱ شب....وقتی بیدارمیشه سریال خارجی و فیلم میبینه تا خوابمون ببره که باز صبح بره سرکار...عملا فقط آحر هفته ها بیرون میریم  

حالا آقا امروز خونه تشریف داره...میدونه من از فیلم ترسناک میترسم..وقت ناهار فیلم گذاشته منم گفتم جمش کن   هندزفری زده داره با گوشی میبینه...  

خب منم آدمم..حالا یه روز خونست ها...تازه ناراحته سرش داد زدم    

بنظرتون چیکارش کنم؟؟؟!!!!

خدا جونم ینی میشه منم مامان شم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما راس میگی.میتونی بهش بگی یکی دو روز هفته رو اختصاص بده به فیلم دیدن.و خودش تنها باشه اصلا کاری به کارش نداشته باشی.اینجوری هم لج نمیکنه هم سیر میشه و هم دعواتون نمیشه

هر کاری هم بکنی باز اخرش میبینی باید با پنبه سر ببری.ینی باید با زبون نرم حرفتو به کرسی بنشونی.با داد و بیداد و پرخاش فقط اعصاب خودتو خورد میکنی و شوهرت بدتر لج میکنه

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

بهش بگو منم دوس دارم فیلم ببینم.بیا یه فیلمی بذارزم به سلیقه هرودومون نزدیک باشه.با داد و بیداد که درست نمیشه دخدرم😊

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

اگه وقتی میدونی خونست از قبل بهش بگو یه برنامه ریزی کنه که به دوتاتون خوش بگذره. اون قبلا واسه خودش تصمصم گرفته فیلم ببینه . ولی اگه از قبل بهش بگی برنامه ریزی میکنه به شما هم خوش بگذره

بیا حالا قهوش با من شکلاتش هم با تو

بهت یه پیشنهاد دارم که واسه خودم کارساز بوده

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
بذار نگاه کنه عزیزم  بعد ک دید بهش بگو برین بیرون یا هر کاری دوس دارین انجام بدین

نه دیگه از دستش ناراحتم اونم تازه اخماش توو همه چرا باهاش فیلم‌ندیدم 

خدا جونم ینی میشه منم مامان شم؟؟؟
2706