2737
2739
عنوان

وقتی همسرتون عذرخواهی میکنه..شما میپذیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 30 پست

پيرو اون پستي كه تركيد بايد بگم بعضيا چقدر جو گيرن واقعا كه اخ 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین دعواهای معمولیه زن وشوهری

نه منظورم اينه كه دعواتون سر چي بوده اگه برام مهم باشه و از اون كار بدم بياد به اين زوديا اشتي  نميكنم

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2728

میبخشم اما فراموش نمیکنم😒😃

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
نه منظورم اينه كه دعواتون سر چي بوده اگه برام مهم باشه و از اون كار بدم بياد به اين زوديا اشتي  ...

من نمیتونم قهر طولانی کنم...بهم میریزم..ولی ته دلم دوست دارم یه بار اینقدرررر کش بدم تا بلخره کادو بخره...ولی میدونم اخرم نمیخره...میره تو لاک خودش

زندگی  .... من  
2740
من نمیتونم قهر طولانی کنم...بهم میریزم..ولی ته دلم دوست دارم یه بار اینقدرررر کش بدم تا بلخره کادو ب ...

خب بايد ازش بخاي شايد خريد 

خب بايد ازش بخاي شايد خريد 

ازش بخام ،،  ب نظرم ارزش نداره..خودش باید به فکر باشه..

اصلا خییییییلی کم..برام کادو میخره...

عذرخواهی میکنه..حس میکنم دیگه نباید ببخشم..ولی خودم کلافه میشم...از اینکه میره بعدش تو لاک خودش...

زندگی  .... من  
والا تو این نی نی سایت هیچی بعید نیست دیگه کتک و خیانت برای خیلی از خانما عادی شده  البته استا ...

من متوجه حرف اون کاربر نشدم..متوجه پاسخ شما هم نشدم..

ولی خب اینو بگم که اصلا بحثه کتک وخیانت نیست..دعوای معمولی..که همه دارن..ممکنه سر یه چیز کوچیک باشه یا سر موضوعات خانوادگی..

زندگی  .... من  
اگه گل و هدیه نخره ...فقط زبونی باشه...باید قبول کرد؟

بله عزیزم..همین که یه مرد با تمام غرورش اشتباهشو قبول میکنه خیلی با ارزشه

خدایا ممنونم ازت که بعد چن ماه،تو دلم نی نی گذاشتی...توکه اینقد مهربونی،انتظار همه ی مادرارو تموم کن و مثل من خوشحالشون کن😍