2733
2734
عنوان

كسى ميدونه شربت لاكسى ژل چه ضررى براى جنين داره

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 56 پست
بچه ها يه چيز ميگم بي ادبي نباشه 😬 قبل از دستشويي رفتن پشتتون رو با روغن زيتون چرب كنين  با ...

😢😢😢😢😢

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دو سال تحت نظرم  سندرم روده تحریک پذیرم هستم  وقتی بیهوشی هیچی احساس،نمیکنی😢

منكه ١٠ ساله 😔عزيزم اصلا نميفهمى كى كلونوسكوپى انجام شد بيخود به خودت ترس راه نده منم الكى استرس داشتم

هیچ انسانی نه دوست توست و نه هیچ انسانی دشمن تو بلکه هر انسانی معلم توست ...
خدا همه بيمارو شفا بده ، بحق امام حسين 😓

انشالله😢

این یبوست نمیدونم چه مکافاتی دیگه

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
سنا بله شربت لاكسى ژل يه چيز ديگس

پسیلیوم بخور مخصوص باردارهاست،من لاکسی ژل واسه اسید معده میخورم دکترم گفته دوقاشق غذا خوری،نگفت ضرر داره 

واسه دخترم هانا دعا کنید سالم به دنیا بیاد
منكه ١٠ ساله 😔عزيزم اصلا نميفهمى كى كلونوسكوپى انجام شد بيخود به خودت ترس راه نده منم الكى استرس دا ...

پس،میرم بعد ۱۰محرم حتماااا😢

همش استرسشو دارم .ولی دکترم میگه پیگیر باش خطرناک

منكه ١٠ ساله 😔عزيزم اصلا نميفهمى كى كلونوسكوپى انجام شد بيخود به خودت ترس راه نده منم الكى استرس دا ...

وای،۱۰سال بمیرم برات😢

پس،میرم بعد ۱۰محرم حتماااا😢 همش استرسشو دارم .ولی دکترم میگه پیگیر باش خطرناک

خيلى مهمه حتما برو دنبالش عزيزم 

2740
پسیلیوم بخور مخصوص باردارهاست،من لاکسی ژل واسه اسید معده میخورم دکترم گفته دوقاشق غذا خوری،نگفت ضرر ...

باشه عزيزم ممنون♥️