2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرم اصلا مهم نیست راه میفته براش قصه زیاد بگو و کتاب بخون باهاش حرف بزن و شعر زیاد بخوون و بزار ...

من كتاب خريدم براش بخونم ور ميداره ميره يه طرف ديگه.قصه هم گوش نميده

2738

باهاش زیاد صحبت کنید...کتاب بخونین واسش ...کارتونایی که دیالوگهاش زیاده واسش بذارید...تو جمع ببریدش....انشاالله صحبت میکنه....۱۸ ماه که چیزی نیس آخه، من بچه دیدم تا ۴ سالگی صحبت نکرده ولی الان ماشالله😥

البته از مشاور و متخصص هم میتونین کمک بگیرین.....😚

ی روزی😊ی جایی😊اونقدر خوشبختی که از ته دلت میگی:خدایا شکرت💜که اون دعامو برآورده نکردی!🤗😊
من كتاب خريدم براش بخونم ور ميداره ميره يه طرف ديگه.قصه هم گوش نميده

باشه شما فک میکنی اون گوش نمیده منم مثل شما بودم و همیشه فک میکردم چرا انقد پس میکن برای بچه از 6 ماهگی کتاب بخونین وقتی نه گوش میده  نه میفهمه اما به مرور فهمیدم اتفاقا بچه تمام حرفا رو میشنوه و گوش میده گرچه نگاهش و خودش پیشتون نباشه من با دخترم با الفاظ سطح بالا حرف زدم الان تو حرفاش کاملا از این واژه ها استفاده میکنه و سر همین خیلیا دوستش دارن به نظر اصلا ناامید نشو تو خونه بلند بلند شعر بخون دست بزن قصه بگو خیلییییییییییییییییییی موثره

باشه شما فک میکنی اون گوش نمیده منم مثل شما بودم و همیشه فک میکردم چرا انقد پس میکن برای بچه از 6 ما ...

منم از ٦ ماهگي ميخونم ولي چون سر كار ميرم تو خونه زياد نيستم اما مامانم كار ميكنه باهاش.بچه ها باهم فرق ميكنن.نميدونم چرا رقصيدنو از هر كاري زودتر ياد گرفته

2706