2733
2734
عنوان

خیاط جونا بیایید. خرابکاری کردم

521 بازدید | 20 پست

من یه سرافن  دوختم برا خودم. بعد لقی یقه ش رو یادم رفته تو الگو ببندم. الان تو تنم تو سینه بد وا میسته. چکارش کنم؟ راهی هست برا اصلاحش؟  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

فکر کنم مجبوری رو لباس ببندی ..یعنی ساسون کوچیک بگیری چاره دیگه ای نداری 

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید ساسون بگیری بپوش توتنت با سوزن کامل کیستی که افتاده رو بردار بعد همون اندازه ساسون بدوز براشه

خب ساسون داره. این قسمت بالای سینه هست، اونجاش کیست میشه.  جای ساسون نیست بگیرم اون بالا.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
خب ساسون داره. این قسمت بالای سینه هست، اونجاش کیست میشه.  جای ساسون نیست بگیرم اون بالا.

نمیتونی عکس بزاری ؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2738
البته اگر دوست داشتی میتونی ی برش بدی برای جلو لباست اینطوری کیستی ام که افتاده برطرف میشه

از پشت زیپ میخوره. اگه جلوشم برش بزنم خراب میشه. برای زیر کت به عنوان مجلسی دوختم. میشه کلا بشکافمش از اول الگو بندازم روش؟  

متنفرم از شکافتن و دوختن مجدد  

یقش گرده؟

بله. زیادم باز نیست یقه.

لقی از سر شونه بگیر عزیزم

از قسمت گردی یقه از هر طرف نیم سانت بگیر رسیدی به حلقه آستین صفرش کن

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
عکس بزار ببینم کجاش بد وایمیسته 

تو عکس بدتر میشه.خخخخ

2706