2737
2734
عنوان

خيانت

1199 بازدید | 49 پست

به نظرتون كسى كه يبار خيانت كرده رو ميشه بخشيد و باهاش موند؟؟

يا بايد گذاشتش كنار؟؟

تعداد رای : 54
نظرسنجی
ببخشم؟
21
38%
نبخشم؟
33
61%
با هيچكسم ميل سخن نيست...  

باید گذاشتش زیر تیر چراغ برق نمکی ببرتش.

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

بستنگی به هر دو طرف داره...من الآن تو خونه م نشستم،نمیدونم اون مرد چقدر قابل اعتماده که بشه بش اعتماد کرد یا نه،،یا نمیدونم اون خانم چ روحیه ای داره در برخورد با این مسئله

خدایا ممنونم ازت که بعد چن ماه،تو دلم نی نی گذاشتی...توکه اینقد مهربونی،انتظار همه ی مادرارو تموم کن و مثل من خوشحالشون کن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظر من یکبار رو میشه بخشید به هرحال هرکسی ممکنه اشتباه کنه اگه ببینی واقعا طرف مقابلت پشیمونه. اما راحت نباید بخشید یکم باید بهش سخت گرفت بعد بخشیدش اما کسی که بار دوم و.یا بیشتر هست رو نمیشه بخشید

2740

تحربم میگه تا ریز مسایل و رفتارها و نکات اون رابطه و شخصیت هر فرد رو ندونم حق اظهار نظر قطعی ندارم ... 

خیانت بده ، وحشتناکه  در این شکی نیست 

اما بخشیدن و نبخشیدنش بستگی به خیلی فاکتورها داره 

شما خیلی کلی یه سوال پرسیزی و دوستانم هیلی کلی نظرشونو میگن ، اما صرفا راجع به خیانت نه رابطه و بخشش

2706