2737
2734
عنوان

تو ایران چرا دست از سر زنای متاهل نمیکشن؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 61 پست

تو همه زندگي ها يه مشكلات كوچيكي هست پسراي مجرد هم تو قاب فرشته ميان جلو زن شوهر دار قرار ميگيرن همشم ميگن حيف تو و تو خيلي ماهي حقت اين زندگي نبود، كلي طرف رو به خودشون وابسته ميكنن و بعد ارضاي جنسيشون ديگه عذاب وجدان ميگيرنى راحت ميگن من نميتونم با زن شوهر دار باشم من پشيمونم ديگه با من كاري نداشته باش

زنه هم از ترس ابروش راحت ميره كنار هيچ كاري هم ازش بر نمياد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی بعضی از خانومای متاهل خیلی راحت با مردا ارتباط برقرار میکنن و حد و حدودی واسه خودشون قائل نیستن نتیجه اش این میشه که بعضی از مردا همه متاهلین رو به یک چشم میبینن.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.

بهش گفتم من در حد همکارت بهت احترام میزارم و باهات معاشرت میکنه تازه دوست دخترم داره پرو میگه من از تو قبل اون خوشم میومد دوست دارم باهات باشم !!فهمیده همسرم مسافرته یه هفته دیشب زنگ زده به واتساپم لخت منم فک کردم دستش خورده تو اون حالت که منو گرفته قطع کردم سریع میگه چرا قطع میکینی میگم کاری داری؟؟؟میگه نه خیر با ناراحتی قیافه هم میگیره پرو

2728
بهش گفتم من در حد همکارت بهت احترام میزارم و باهات معاشرت میکنه تازه دوست دخترم داره پرو میگه من از ...

این آدم تو محل کار برات دردساز نشه؟ حواست رو جمع کن.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
بهش گفتم من در حد همکارت بهت احترام میزارم و باهات معاشرت میکنه تازه دوست دخترم داره پرو میگه من از ...

ای وااای چه بی حیا هس.دختراصلا وابدا تماسهاشوجواب نده یااگه درموردکاریاچیز مهمی بودخیلی سردجواب بده.توی روی همچین آدمی نگاهم نکن

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
2738

به نظرم باید قاطع تر میبودی خودت شل گرفتی

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
اره ازین به بعد میخوام سفت و سخت وایستم جلو ش هی هرچی ادم مدارا میکنه فک میکنن کرم داری توام

بگو مدارک جمع میکنم علیهت نشون رییس میدم یا میبرم امنیت اخلاقی

ایمان بیاوریم به اغاز فصل سرد
2706