2737
2739

يعني واقعا نميدوني چه لزومي داره؟؟؟ 

عاشق چشم و ابروت كه نشده وقتي ميدونه اخر عاقبتي نداره

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

فقط ایران نیست،کل جهان از دست هرزه های بی پدر و مادر در عذابن

خدایا ممنونم ازت که بعد چن ماه،تو دلم نی نی گذاشتی...توکه اینقد مهربونی،انتظار همه ی مادرارو تموم کن و مثل من خوشحالشون کن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب خیلی دلایل داره ..بیشتر مردها دنبال زن هستن تا دختر ..متاسفاته وقتی زنای متاهل خیلی راحت ارتباط برقرار میکنن و دوست میشن و...خب همین میشه دیگه.

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔

از بس همه با ادعاي روشنفكري گند زدن به اخلاقيات 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2738

چون کم توقع ترن و قابل دسترس تر و راحتتر .و آخرشم با تهدید به شوهرت میگم راحتتر ولت میکنن

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

خوب چه ربطی به ایران داره...آدم مریض و هرزه همه جاهس

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم

😟 نزار دیگه این حرفو بزنه.خدای نکرده کم کم ممکنه روت تاثیر منفی بزاره. 

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد

همه جای دنیا ادم مزخرف هست 

اما خب تو ایران خصوصا چون مثل خارج از کشور روابط باز نیست و نوع رابطه و خواسته هایی که یه زن متاهل قادر به انجامش بدون هیچ گونه ضربه و با پنهان کاریه ،دختر محرد قادر به انجام نیست بنظرم بیشتره .... 

اگه کارفرما داری بهش بگو تا به این یارو تذکر بده

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
2706