2726
عنوان

اداب معاشرت

911 بازدید | 15 پست

سلام من زیاد مهمونی نمیرم و زیاد اجتماعی نیستم بعضی جاها ک میریم مهمونی خیلی بامن خوب رفتار میکنن و تعارف میکنم کلا بلدن با مهمون چه جوری برخورد کنن ولله من یه جاهایی درمقابل تعارفاشون کم میارم نمیدونم چی بگم چون با ادما زیاد ارتباط ندارم ب دلایلی هرکی بلده حتما بگید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سرتو کمی بالا میگیری با یه لبخند ملیح به تعارفاتشون جواب میدی😀

چه جوابی مثلا اگه کسی بیاد خونتون فامیل دورم باشه معذبم باشی بگه خواستیم بادخترم بیایم اوناهی امروز فردا میکردن منم تنها اومدم خونتون  بهش گفتم هرموقع هم خواستین بیاین باهاتون میام بادخترش

خب مثلا بگو چه تعارفایی مد نظرته..ماهم اکه بلد باشیم جواب میدیدم...اتفاقا خیلی تاپیک آموزنده ای هست

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم
کلا بعضی ها خیلی اهل تعارف تیکه پاره کردن هستن من خودم با اینکه خیلی اجتماعی هستم کم میارم 😆😆😆

من ادم کم حرفیم بعضی موقع ها حوصله ندارم حرفی بزنم وخجالتیم واحساس میکنم فکر میکنن من بچم یا چیزی بلد نیستم

چه جوابی مثلا اگه کسی بیاد خونتون فامیل دورم باشه معذبم باشی بگه خواستیم بادخترم بیایم اوناهی امروز ...

من باشم ميگم قدمتون روچشم كارخوبي كرديد

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
چه جوابی مثلا اگه کسی بیاد خونتون فامیل دورم باشه معذبم باشی بگه خواستیم بادخترم بیایم اوناهی امروز ...

خیلی متوجه نشدم عزیزم

بگه خواستم با دخترم بیام اونا هی امروز و فردا میکردن خودم تنها اومدم؟ 

میگم کار خوبی کردین خیلی خوش اومدین انشالله دفعه بعدی با...( اسم دخترش )بیاین

من وقتي طرف زيادزبون بريزه فقط نگاه ميكنمو لبخندميزنم چون واقعانميدونم چي بگم بجزمرسي واينا فكركنم پشت سرم ميگن طرف منگوله  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

منم خیلی کم حرفم و تعارف کردن زیاد بلد نیستم،بعضیا که خیلی بلدن تعارف تیکه پاره کنن ور ور حرف میزنن من فقط لبخند میزنم و یکی دو کلمه میگم 😂 اصن یه وضی

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...
من وقتي طرف زيادزبون بريزه فقط نگاه ميكنمو لبخندميزنم چون واقعانميدونم چي بگم بجزمرسي واينا فكركنم پ ...

اره من چون واقعا ادمی هستم ک هرچی دلم بخواد میگم وحرفام از ته دلمه ازز قبل تعیین شده ویا عادت نیست 

2706