2737
2734

ممنون میشم معرفی کنید جوشام انقدر بزرگ و چرکی نیس ک بخوام راکوتان بخورم ولی هرکاری هم میکنم رفع نمیشه جوشای ریز قرمز زیاد دارم 

اکثر دکترام راکوتان تجویز میکنن منم دوس ندارم مصرف کنم

عزیزم بهترین دکترای تهران هم بری برای جوش یا قرص از خانواده تتراسایکیلین بهت میدن یا راکوتان . اصن درمان دیگه ای نداره . 

به نظرم برو پیش پزشک طب سنتی . 

خودمن دوسال تترا خوردم . بعدش راکوتان ولی باز موقتی بود برمیگشت . بعدش رفتم دکتر طب سنتی . کاری که کردم و واقعا راضی بودم و جوشام خوب شد . هر صبح ناشتا یه استکان عرق کاسنی و یه استکان عرق شاتره رو قاطی میکنم میخورم . و بعدش تو یه لیوان اب جوش یه قاشق پر خاکشیر میریزم ولرم که شد یکم عسل بهش اضافه میکنم و میخورم . نیم ساعت بعدشم صبونه . البته به خاطر این چیزا مجبورم نیم ساعت زودتر از خواب بیدار شم . ولی واقعا بعد یه ماه تاثیرشو میذاره . البته اگر مطمینی که جوشات هورمونی نیس جواب میده .

میشه برای حل مشکل شوهرم یه صلوات بفرستید . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به دکترت بگو برات ننویسه.حالا چه مشکلی ایجاد میکنه این رکتون

در دراز مدت کبدو داغون میکنه . 

خود من سه ماه خوردم فقط . پوست لبم همیشه خشک بود اصن انگار آب بدنو میکشه . اخرین بار که دیگه داخل بینیم هم خشک بود سر کلاس خون دماغ شدم به خاطر خشکی داخل بینیم دیگه نخوردمش 😐

2731

اگه جوشات هورموني نيست ماسك طبيعي بذار ميره اصن لذت ميبري

ولي خب هميشه بايد بذاري ديگه هرچند دكترام دارو هاشون اكثرا موقتيه

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  

من گريه ميكردم انقد جوش داشتم الان كه راضيم

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  
شما چه ماسکی استفاده کردین؟

پياز زود جواب ميده

ليمو تازه 

ماساژ يخ

اينا واسه جوش خوب جواب ميده من كه نتيجه گرفتم

2738

دكتر ساعتچي فوق العااااااده س

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1949218&slug=%D8%A8%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%8A%D8%AF%D9%8A%D9%86-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D9%83%D9%87-%D9%85%D9%86-%D9%8A%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D9%88-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D9%85-%D9%8A%D9%87-%DA%86%D9%8A%D8%B2%D9%8A-%D8%A8%D8%A8%D8%B1%D9%85&postId=65016275
عزیزم بهترین دکترای تهران هم بری برای جوش یا قرص از خانواده تتراسایکیلین بهت میدن یا راکوتان . اصن د ...

عرق کاسنی وشاطره وخاکشیر چه مدت باید ادامه داد

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
عرق کاسنی وشاطره وخاکشیر چه مدت باید ادامه داد

دکترم به من گفت تا چهارماه ‌. 

ولی من هم چنان ادامه میدم . چون از اونجا که غذای چرب و فست فود میخورم مسلما واسه کبد ضرر داره ‌و این کاسنی و شاطره و خاکشیر فقط باعث پاکسازی کبد و رفع یبوست میشه ‌. یعنی شما به طور مداوم ادامه بدی مشکلی پیش نمیاد .