2733
2734
عنوان

وااای ازدست شوهر شلخته..

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 143 پست
بچه هاتوروخدا راه حل خوب بدین..جداازشوخی چیکارکنم..دیگه خسته شدم..واای خدانکنه دخترمم شبیه باباش شه ...

عزیزم این چیزی که میگی فقط از طریق مشاور حل میشه وقتی خانوادش اینطورین تو نمیتونی کار بکنی ولی من تنها راه حلی که به نظرم میرسه هر جا تو جمع میری یواش بهش بگو فلانی گفتع چقد شوهرت بو میده. من خجالت میکشم نشد به پدر مادرت بگو بنظرم کم مشکلی نیست

عزیزم این چیزی که میگی فقط از طریق مشاور حل میشه وقتی خانوادش اینطورین تو نمیتونی کار بکنی ولی من تن ...

اره بنظرم باید تمیزی بقیه رو ب رخش بکشم ولی جوری ک ناراحت نشه..

یه صلوات مهمونم کنید واسه اینکه سال دیگه تو.خونه خودم تاپیک بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای بحث مامانش ک جداست..خانوادگی دیونم کردن...خیلی خیلی کثیفن..مثلا باباش حموم نمیره ک سرمانخوره ف ...

😷😷😷 رسما حالم بد شد

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین...السلام علیک یا اباالفضل العباس‌...لبیک یا حسین
2731

یه راه میمونه ... 

ازش تعریف کن و بگو من خیلی عاشقتم و دوست دارم رابطمون گرمتر باشه ولی این که بهداشتت رو رعایت نمیکنی نمیتونم بهت نزدیکتر بشم. بگو تو حمام برو و به خودت برس، منم در قبالش کاری که تو دوست داری رو واست انجام میدم... خلاصه یجوری به زبون خوش بگو دیگه ... 

یه راه دیگه هم اینکه برو دعوا راه بنداز و الکی بهش بگو از بس تو حموم نرفتی و این قارچت خوب نشده بچمون بیماری پوستی گرفته و از این قارچ تو روی تن اون هم دیدم و الان باید کلی دوا و درمون کنیم و بترسونش... اگه خواست ببینه بگو یه جاییشه که نمیتونم نشونت بدم ...   

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

وااای فاجعس..ما خوزستان زندگی میکنیم هواخیلی گرمهاینحاباید هرروز بری حموم..خیلیم لاغره..

اهوازی هستین ؟ دزفول رفتین تا بحال ؟
تنها راش اینکه خرش کنی . خودت ببریش حموم :| جدی میگم نتیجه میگیری ۱۰۰٪ تضمینی . یه هفته که خودت بااش بری اوکی میشه

2738
من اصلا تحمل كثيفي و ندارم شلختكي و كثيفي فرق داره

این دوتاشو داره..وااای ک نمیدونم گرا قبل ازدواج متوجه نشدم..البته سنم کم بود.

یعنی چی که بهش بر میخوره و قیامت میکنه.

شما زنشی. حق داری راجع به بهداشتش بهش تذکر بدی و ازش یه سری مسائل رو بخوای.

ادمی که بعد رابطه 2روز بعدشم حموم نمیره واقعا نرمال نیس. خیلی خیلی چندش اوره.

ایشون چطور روش میشه اینقدر کثیف و بوگندو تو خونه بچرخه و کنار شما زندگی کنه ولی شما به شما حق نمیده راجع به بهداشتش اعتراض کنین؟!!

عزیزم شما خودتم شل گرفتی.

اونکه باید قیامت به پا کنه شمایی نه همسرت. 

همینطور کثیف و بو دار تو خونه میچرخه تازه طلبکارم هست.

4روز دیگه بچه ات بیاد با همین وضعیت میخواد بچه رو بغل کنه و ببوسه؟!

سرکار همکاراش چی میکشن از بوی عرقی که میده!!!

عزیز من این چیزا ناز و عشوه برنمیداره. خیلی شیک بگو اقا بو میدی حالمو بد کردی برو حموم. 

وقتی مادرش بهش یاد نداده شما حداقل درستش کن.

باید از اول زندگی هم میگفتی. اون زمان که یه نیمچه رودربایسی بینتون بود. بوی عرق و این چیزا رو مگه میشه تحمل کرد.

من خودم حتی  ببرون اومده باشم و همسرم بخواد بغلم کنه چنان جیغی میزنم. میگم بهم دست نزن. عرق کردم نوچم حالم بهم میخوره. مستقیم میرم حموم. حالا خودش که بماند. امکان نداره اجازه بدم یه پیراهنو 2بار بپوشه. حتی میاره میگه چک کن این بو میده یا نه. میگم حالم بهم میخوره بو کنم همینکه یکبار پوشیدی دیگه نپوش.

شما هم لطفا مراعات کردنو بذار کنار.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
اتفاقا ماه هاب اول بهش اینو گفتم ولی انگارن انگار..

یک بارکه اومدکنارت خودتوبزن به بدحالی واستفراغ بگو بو سگ مُرده میادتوخونه توهم احساس میکنی ؟ 😷شایدبفهمه😕بعدبدوتودستشویی الکی مثلا هوق بزن

چرا امضات کم رنگه  
بمیرم واسه دلت خواهرررررر چی میکشی آقا لوبیا بخور نخود بخور برو زیر پتو شاید بهش بر بخوره

دورازجونت عزیزم..واای نگوو.من خیلی حساسم..اول خودم دق میکنم

یک بارکه اومدکنارت خودتوبزن به بدحالی واستفراغ بگو بو سگ مُرده میادتوخونه توهم احساس میکنی ؟ 😷شایدب ...

سگ مرده😂😂😂 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین...السلام علیک یا اباالفضل العباس‌...لبیک یا حسین
2706