2733
2734
عنوان

وااای ازدست شوهر شلخته..

3420 بازدید | 143 پست

بچه هاشوهرم خیلی شلختس..مثلا سه روزیی یه بارحموم.میره.بدنش قارچ پوستی زده ب منم منتقل شده .خیلی رواعصابمه حمومم ک میره فقط سرشو میشوره نمیدونم چیکارکنم..کلا تو هرزمینه ای شلختس.راهی وجودداره ک این عادتهای زشتشو ترک کنه

یه صلوات مهمونم کنید واسه اینکه سال دیگه تو.خونه خودم تاپیک بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرتش کن بیرون 😷

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2731
2738
سه روز یبار که خوبه البته اگه چاق نباشه

وااای فاجعس..ما خوزستان زندگی میکنیم هواخیلی گرمهاینحاباید هرروز بری حموم..خیلیم لاغره..

با ناز و عشوه ببرش تو حموم😅

نمیشه..باخانواده شوهرزندگی میکنیم ..شوهرمم هیچوقت نمیزاره برم توحموم پیشش

موی بلند روی سیاه ناخن کثیف واه واه واه این کتابو واسش بخر شاید درست شد😂😂😂

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

فكر ميكنم همسرتون يه يه صحبت اساسي مي خواد اگر با صحبت نشد شده قهر كن بگو از رفتارش ناراحتي واست خوشايند نيست پيش مشاوره ببر اين جوري كه نميشه منم شوهرم شلختس ولي از نظر نظافت شخصي خيلي تميزه فقط ريخت پاش ميكنه به شدت 

وااای تازه یادم افتاد مسواکم نمیزنه.تاحالا کلی مسواک گرون براش خریدم ولی اصلا استفاده نمیکنه..ای خداااا

2706