2733
2734
عنوان

پرستار كودك

173 بازدید | 5 پست

سلام مامانهاي گل،

من به دليل اينكه براي يك امتحان مهم. بايد خيلي جدي درس بخونم به فكر گرفتن يك پرستار براي كودك پنج ماهه ام هستم، يك فرد خوب و با حوصله و قابل اعتماد، كه كارهاي سبك خونه رو هم انجام بده.. كسي رو ميشناسيد بهم معرفي كنيد؟

و يك سؤال ديگه، كسي اينجا تجربه گرفتن پرستار از موسسات خدماتي پرستاري داره؟ به نظرتون افرادي رو كه اين موسسات ميفرستن قابل اعتماد هستند؟

منزلمون هم شمال تهران هست:)

اگه خواستی پرستار بچه بگیری خودت هم خونه نبودی حتما دوربین مداربسته بزار توی خونه که خیالت راحت باشه.

اگه خواهر یا مادر یا اقوام نزدیک بتونه کمکت کنه خیلی خوبه حقوق پرستار رو می دی بهش . ازش مطمئن هم که هستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وستان من و همسرم دو قلو داريم، دختر، تقريباً نه ماهه، يك پرستار داريم ولى به نظر ميرسه كافى نيست، احتياج به يك خانمِ پرستار جوان داريم چون پرستارِ فعليشون ميانساله و به نظر مى رسه بعضاً تو يه سرى موقعيت ها كم مياره، منزل سمتِ جردن هست و كارشون تمام وقته و بايد آخر هفته ها بويژه جمعه آزاد باشن، در خصوص دستمزد، اگر از عملكردشون راضى باشيم باهاشون راه ميايم، لطفاً اگر كسى موردى با اين شرايط سراغ داره، اطلاع بده، پيشاپيش ممنون.