2726
عنوان

درد پریود و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 26122 بازدید | 24 پست
سلام پارمیس جونم مرسی واسه شما هم مبارک باشه عزیزم
بیا تو کلوپ ما
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=8043&ChatDate=11-9-1389
واسه مامانای شهریور و مرداده
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چشم پارمیس جونم ایشالا با خبر نینی میای باهم میحرفیم
آی دیمو که داری واسم ادد بفرست
بوس بــــــــــــــــــــــــوس
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !

سلام من دوروز مونده به موعد پری و این ماه درد یکطرفه تخمدان منو گرفته روزای اول با نفخ زیاد ودرد شدید ولی چندروز بعد دردش بهترشده ولی وقتی میشینم جایی دررو تو تخمدان چپم حس میکنم و همچنین موقع دستشویی. تابحال اینجوری نمیشدم .ممکنه باردار باشم؟

من خودم قبلا موقع پریود زیاد درد داشتم اما چند وقت پیش یک روش جدید رو امتحان کردم و خدارو شکر درهمون روز اول نتیجه داد و دردپریودیم حسابی آروم شد و خدارو شکر الان هرموقع پریود میشم یه درد خفیف دارم و اصلا مثل سابق نیست.من از سایت گروه آموزشی الهی فایل سابلیمینال درمان قائدگی دردناک رو خریدم و گوش کردم .اسم گروه آموزشی الهی رو درگوگل سرچ کنید سایتشون رو میاره. این یک روش جدیده که شما درحالت عادی فقط یک موسیقی بدون کلام رو میشنوید اما درحقیقت این فایل حاوی عبارات تاکیدی مثبت هست . توی اون سایت راجع به نحوه کارکرد فایل صوتی توضیح داده و از این روش حتی برای زایمان بدون درد، تقویت حافظه ، اعتماد به نفس و ثروت هم استفاده میشه. من که راضی بودم از این فایل چون هم ارزون بود و هم بدرد بخور و بعد از سالها از شر دلپیچه و دلدرد پریودی راحت شدم ، یادم نمیاد آخرین بار کی از کیسه آبگرم و قرص مسکن استفاده کردم چون دیگه واقعا دردی ندارم!