موضوع بحث

درد پریود و بارداری

1389/09/12 23:55 21
موضوع بحث: درد پریود و بارداری
سلام بچه ها من الان هشت روزه که پریودم عقب افتاده و از قبل موعد پریودم تا الان بعضی وقتا کمر درد و ددرد پریودی میاد سراغم و همه اش فکر میکنم پریود شدم و خبری نیست گاهی اوقات هم حالت تهوع کمی میاد سراغم دیگه هیچ علائمی ندارم ممکنه باردار باشم از بی بی چک و آزمایش میترسم میخوام تا یکی دو. هفته دیگه تست نکنم اگه کسی تجربه مثل منو داشته بیاد بگه مرسی
منم 4 روزه عقب انداختم و تقریبا همین علائم رو دارم . شیوا جون شما اصلا تو این مدت لکه بینی نداشتی؟
نه یلدا جون اما گاهی یه دردی میپیچه تو دلم که باهاش حالت تهوع هم میاد سراغم من نهایت عقب مینداختم یکی دو روز بود نه هشت روز
منم پریودم عقب افتاده بود زیر دلم هم درد میکرد و هم آزمایش هم بی بی چک دادم و نشون داد که حامله ام
من از نظم الهی سرشارم من اکنون در نظم متعادلی قرار دارم.
ماریا جون بهت تبریک میگم ایشاله یه نی نی سالم و ناز به دنیا بیاری ماریا جون سابقه عقب انداختن داشتی و علائمت دیگه چی بود؟
چه طاقتی داری .........برو از خون بده الان نشون می ده ........... خبرشو بده ..............
وای چه طاقتی داری به خدا من 1 روز مونده به پری 5 تا بی بی چک حروم کردم................................
آره منم موافقم به احتمال زیاد بارداری
برو تست بده نشون میده
ایشالا با شیرینی میای خبرشو به ما هم میدی
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !
لیلا جون شما بارداری؟علائمت چی بود؟ من هنوز پریود نشدم بی بی چکم منفی بود و الان ده روزه که عقب انداختم تنها حالتی که دارم کمر درد و دل درد پریودی که گاهی سراغم میاد
عزیزم بی بی چک باید با این همه تاخیر نشون میداد!!!!!!!!!!!
خوش به حالت کاش منم نی نی داشتم
سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی*********************** عشق محمد بس است و آل محمد
آره شیوا جون
هفته 6 هستم
من 2 روز عقب انداختم از دادم + شد
درد شبیه پریودی و ترشح دارم ولی زیاد نیست
برو آز خون بده عزیزم
البته اگه تازه اقدام کردی شاید سیکلت بهم ریخته!
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !
سوگل جون ایشالا همین ماه نینی دار میشی
فقط استرس نداشته باش
سلام مبارکه لیلا جون به سلامتی........منم روز30 هستم بچه ها از علائمتون بگین امیدوارم خبر خوش بشنویم از همه به زودی
شیوا جون برو از بده اخه دیدم کساییکه بیبی چک نشون نداده ازمایش مثبت بوده منتظر هستیم.
سلام پارمیس جونم مرسی واسه شما هم مبارک باشه عزیزم
بیا تو کلوپ ما
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=8043&ChatDate=11-9-1389
واسه مامانای شهریور و مرداده
لیلا جون من که هنوز مامان نشدم خدا از دهنت بشنوه اگه پری نیاد چی میشه همه منتظر بارداری من هستن دعا کن برای ما که نینی میخواهیم .........تا خدا بخواد
ای کسانیکه مامان شدین بیایید و از علائمتون بگید ممنون من مردم از انتظار
پارمیس جون این ای دی منه الان آنلاین هستم بیا تا باهم بحرفیم
[email protected]
سلام لیلا جون ببخشی دیروز پستت را ندیدم عزیزم شنبه 6 عصر خوبه بیام با هم بحرفیم؟
ارسال پاسخ و نظر شما

جدیدترین موضوعات دو روز گذشته

ماه نهم هستم

16 دقیقه پیش

لانه گزینی

16 دقیقه پیش