2737
2739
عنوان

معرفی کاربران منتخب نی نی سایت در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 8420 بازدید | 197 پست
خانم تهرانی که سنشون کم هست توی پروفایلشون هم بود وهزارماشالله خییییلی زیبا وخوش تیپ👌👌👌👌👌

آره آره دقیقا 

خیلی خوش تیپ و خوش هیکل و زیبا 😍😍😍😍😍😍😍

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ابراز محبت تمام کاربران محترم سپاسگزارم

در پست اول هم اشاره کردم که کاربران بسیاری در لیست ما بودند که ما فقط از چند نفر اول نام بردیم

عزیزانی که امکان حضور نداشتند هم کاربر بعدی رو جایگزین کردیم

بهت تبريك ميگم عزيزم♥️😍😍😍 ازنظرمنم بهترين تاپيك براي شماست

ممنونم دوست عزیزم   

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2731

مبارک همگی باشه از مسیولین سایت ممنون بابت برگزاری این چنین مراسم ها 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

با سلام خدمت همه دوستان

از  سرکار خانم تهرانی و بقیه دوستان که زحمت کشیدن بسیار سپاسگزارم.

همچنین از تمام دوستانی که محبت کردن و تبریک گفتن صمیمانه تشکر میکنم.

خوشحال میشم در مورد تولید محتوا و کارآفرینی که موضوع اصلی تاپیک ها بوده پاسخگوی سوالات دوستان باشم و کمکی کنم.

بگرد... مطمئن باش پیدا میکنی... فقط خوووب بگرد و خسته نشو  
2738

خب حالا من تهران نبودم نمیشد بدون حضورم به روحم جایزه بدین ناملدا😢😢😢😢

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2706