2737
2734

دوران نامزدی فرصت مناسبی است تا دختر و پسری که قصد ازدواج دارند، با خصوصیات رفتاری، سطح توقعات خود نسبت به یکدیگر و وجه اشتراکات هم آشنا شوند. بعد از شناخت کامل از هم، که آیا مناسب یکدیگر هستند، وارد مرحله نهائی می شوند و عقد میکنند.! بعضی از خانواده ها مخالف طولانی بودن این زمان هستند و بر عکس بعضی دیگر موافق آن. اگر در دوران نامزدی متوجه شدید که گزینه مناسبی برای هم نیستید چه تصمیمی میگیرید آیا امکان برهم زدن این رابطه رو در خودتون می بینید!

به نظر شما دوران نامزدی می تونه فرصت مناسبی برای شناخت کامل دختر و پسر از هم باشه.  تجربه خود شما چگونه بوده

اشتباه من تو دوران نامزدی قبل عقد که متوجه نشدم ولی تو دوران عقد فهمیدم به درد هم نمیخوریم ولی بازم ادامه دادم و گفتم درست میشه که نشد و بد تر از بدتر شد

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم همه ی خصوصیات طرف ریز به ریز تو دوران نامزدی مشخص نمیشه 

ولی اون خصوصیات دونه درشت کاملا مشخص میشه 

و اگه بفهمیم به درد هم نمیخوریم طبیعتا به هم میزنیم

داشتن حافظه ی خوب،بدترین مجازاته. 😕
2731

بنظر من فقط یکسری خصوصیات کلی مثل خجالتی بودن یا مثلا شوخ طبعی و... میتونه مشخص بشه

من به شخصه معتقدم تو این دوره چه پسر و چه دختر ذات اصلیشونو بروز نمیدن و عامیانه تر بگم همه خوبن!!!

و خدایی که بشدت کافیست... 

تو دوران نامزدی قبل عقد همه خوبن.البته ما زیاد با هم برخورد نداشتیم فقط در هفته حدود 1 ساعت میومد خونه بابام باهم صحبت میکردیم و میرفت.که همش شم خوب بودو مهربون ولی امان از بعد عقدی

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2738

به این خاطر تو دوران نامزدی طرفتونو نشناختید که دنبال خوش گذرانی و خاطره سازی بودید نه ارزیابی موقعیت و قرار دادن طرف تو مضیقه 

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

سلام خاله مونا   

کجا بودی نبودی؟  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

از مشارکت کاربران عزیز سپاسگزارم. قرار است در این قسمت یک موضوعی رو که فکر میکنیم مشکل عمومی هست و برای خیلیها اتفاق افتاده مطرح کنیم. سایر کاربران هم تجربیات خود در رابطه با موضوع را در این قسمت مطرح می کنند و از  همفکری هم استفاده می کنند اگر نیاز به راهکار بهتری بود کارشناسان محترم بخش کلینیک نی نی سایت شما رو راهنمائی میکنند.

من خودم 2سالو نیم نامزد بودم ازدواجم سنتی بود شبو روز پیش هم بودیم اختلافای کوچیکو بزرگ داشتیم اما اگه یه وقتی هر دو از هم ناراضی بودیم ویا نمیتونستیم با هم کنار بیایم مطمئنا جدایی بهتر از زیر یه سقف رفتنه تو او چند وقت به هم نزدیکتر شدیم وسمرش الان یه دختر کوچولو و6سال زندگی مشترکه

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  
2706