2733
2734
عنوان

سرگذشت تلخ این دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 21712 بازدید | 23 پست

متأسفانه همین حالا هم بعضی زوج های جوان رعایت نمیکنن و در همون اتاقی که بچه هست به خیالی که خوابیده رابطه دارن در حالی که پیامبر. فرمودن حتی صدای نفس بچه هم شنیده بشه گنه کار میشید و اون بچه قطعا زنا کار میشه چون در روحش اثر بدی خواهد گذاشت 

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
اها درست نیس بگم اما منم یکی دوبار دیدم اما کارم ب اینجاها نکشید ب نظرم طرف باید انقد ضعیف بوده باشه ...

وقتی مادرش حامیش نباشه،اوضاع این دختربهترازاین نمیشه

فرزندم،رانذرعباس کرده ام...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متأسفانه همین حالا هم بعضی زوج های جوان رعایت نمیکنن و در همون اتاقی که بچه هست به خیالی که خوابیده ...

صدای نفس بچه شنیده بشه یا بچه فقط صدای نفس شما رو بشنوه؟😐

حسبنا الله و نعم الوکیل
2728

منم خواهش میکنم مواظب رفتارتون جلوی بچه ها باشید پدر و مادر منمخیلی بی حیا بودن و من شخصا با اینکه دختر بودم عذاب میکشیدم داداشم تو بیست سالگی زن صیغه میکرد

به خدا  خوبتر از خوبتر از خوبتری...

نه به نظرم اون قضیه ارتباط پدر مادرش فقط کنجکاوش کرده و زمینه رو ایجاد کرده....اثر سو استفاده جنسی رو دست کم نگیرین دوستان و بعدشم که طرد شدن از طرف خانواده بد از بدتر.

تو اینجور مواقع باید خانواده حمایت کنه نه طرد.اونموقع که مورد سواستفاده قرار گرفته باید خانواده پیش روانشناس میبردن تا دردای بچه التیام پیدا کنه نه که بدترش کنن.

پسر من،بزرگ مرد تاریخ😊
منم خواهش میکنم مواظب رفتارتون جلوی بچه ها باشید پدر و مادر منمخیلی بی حیا بودن و من شخصا با اینکه د ...

آره خیلی سخته.بازخوبه داداشت صیغه کرد،به کارای بدتری کشیده نشد

فرزندم،رانذرعباس کرده ام...
2738