2726
عنوان

خدا بچه مو بعد از ۲۰ هفته بارداری ازم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 43 پست

آخ الهي بميرم براي دلت 

عزيزم نمي دونم چي بگم كه آروم بشي فقط مي توني برات از خدا صبر بخوام 

برو غسل صبر حضرت زينب كن 

فقط در مقابل سرنوشت بايد سكوت و صبر كرد😞

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه چیزی بگم شاید ارومتر بشی.

یکی از دوستان مامانم سالها قبل (قبل از انقلاب) خدا بهش یه پسر داده بود. یه پسر خیلی خوشگل و چشم رنگی. بعدش این بچه چند ماهه که بوده و حسابی شیرین و خوردنی شده بوده، تو یه حادثه از یه بلندی پرت میشه پایین و فوت میکنه.

مادر بچه که دوست مامانمه، مدتها کارش شده بوده گریه و زاری. افسردگی میگیره. همسرش پیشنهاد میکنه دوباره بچه دار بشن. یه مدت میگذره. میبینن باردار نشد. میره دکتر. میگن خانم شما هرگز نمیتونه بچه دار بشه. اون بچه هم معجزه بوده و حالا مرده. 

یعنی داغ پشت داغ.

خلاصه چند سالی میگذره و همه تقریبا قضیه رو فراموش کرده بودن به جز مادر بچه که هر روز و هر ساعت اشک میریخته. هرکی هم دلداریش میداده اروم نمیشده.

تا اینکه همسرش میبردش پیش یه عالم دینی. ماجرا رو تعریف میکنن. اون عالم به دوست مامانم میگه چرا به کار خدا شک داری؟ الان بچه ت تو اوج پاکی از دنیا رفته. اون دنیا شفاعتت رو میکنه و خدا به خاطر صبرت برات یه باغ تو بهشت گذاشته. هرکی هم میشنوه قضیه رو میاد با محبت دلداریت میده و همه عزیزت داشتن. اما اگه اون بچه فوت نمیکرد، 17 سال بعد به بدترین شکل ممکن اعدام میشد جوری که همه طردتون میکردن و اون دنیا هم هیچ ثوابی به پاتون نوشته نمیشد. 

بعد از این حرف، دوست مامانم انگار قلبش یهو آروم میگیره و دیگه گریه نمیکنه. به جاش میره حرم حضرت معصومه دخیل میبنده و میگه لااقل یه بچه دیگه بهم بدین که آروم بشم.

چند روز بعد یکی از اقوامشون بهش خبر میده که تو خواب دیده حضرت معصومه بهش گفته برو به فلانی بگو که حاجتش رو دادیم و به جای اون پسری که از دست داده بهش بچه دیگه ای میدیم.

الان اون دوست مامانم که دکترا گفته بودن هرگز بچه دار نمیشه 4 تا بچه داره. همه تحصیلکرده و موفق.

اما یه چیز جالب اینه که، وقتی اون عالم بهشون گفته بوده 17 سال بعد پسرت اعدام میشد، دوست مامانم اینو یادش نگه میداره و حساب میکنه که ببینه 17 سال بعد چه اتفاقی تو زندگی اینا میفته که کار پسرش به اعدام کشیده میشده.

و متوجه میشه دقیقا اوایل انقلاب بوده که یه عده از منافقان رو اعدام کرده بود!!!!

من هر وقت یاد داستان زندگی این دوست مامانم میفتم میگم واقعا ادم از اینده خبر نداره.

میدونم داغ بچه خیلی سخته. اما عزیزم مطمئن باش خدا ان شاا... بزودی به جاش یه بچه سالم و صالح بهت میده.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
کدوم تاپیک.لینکشو میزارین؟؟

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1417767/خانما-کیا-خدایی-نکرده-تو-آشنا-یا-دوستاشون-بچه-کوچک-از-دست-دادن?page=1

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

عزیزم تو که بچت و تو هفته 20 از دست دادی من پسرمو تو ماه نهم تو زایمان از دست دادم فکر کن همه اقوام و خانوادم منتظر بودن من با بچم برگردم پیششون اما دست خالی و با قلب شکسته برگشتم تاپیک خاطرات زایمان منو بخون خدارو هزاربار شکر میکنی گلم 

هیچ کاره خدا بی حکمت نیست 

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

درکت میکنم عزیزم، خیلی سخته. من خودم یک بار 17 هفته سقط داشتم. دوبار هم زایمان زودرس که هردوبار بچه ها زنده به دنیا اومدن و توی بغل خودم جون دادن. تو حق داری برای فرزندت عزاداری کنی. اما لطفا وسایلش رو جمع کن از جلو چشمات. وقتی دوباره بچه دار بشی خیلی آروم میشی، من الان یک دختر سه ساله دارم و با نگاه کردن بهش غرق شادی میشم.

عزیزم چقد سخته.منم سقط داشتم.وای خدا سر دشمنمم نیاره. همسایه پایینیمون دو روز قبل تاریخ زایمانش بچش ...

ترخدا جوابمو بده.  همسايتون مشكل تيروييدش چي بود؟مگه قرص نميخورد؟؟اخه منم تيروييد دارم