2752
2734

سلام خانوما، من 24 سالمه، سه ماهه اقدام کردم و خبری نیست...😢 

amh بالا دارم و با توجه به علائم بالینی، فکر میکنم pco هستم...دکترم گفت اگه بعد از سه ماه بطور طبیعی حامله نشدی بیا پیشم....خیلی استرس دارم، یعنی میشه منم مامان بشم؟؟😭😭😭 

کسی هست که با مشکل مشابه من حامله شده باشه؟؟ توروخدا بیاین بگین چیکار کردین😢

آمدی، طوفان به راه انداختی، پیدایم کردی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره بابا من بعد 9ماه حامله شدم. نترس

به سلامتی عزیزم....چیکار کردی؟ دکتر بهت چی داد؟ وای من دق میکنم اگه 9 ماه بخواد طول بکشه

من پی سی او با amh بالا بعد ده ماه اقدام لاپاراسکوپی کردم و کوتر تخمدان و ماه بعد لاپارا با لتروزول ...

همون اول لاپاراسکوپی کردی؟ بدون اینکه قبلش درمان دارویی داشته باشی؟

عزیزم من خیلی شنیدم باردار شدن  واسه جواب گرفتن ورزش خوبه اگه اضافه وزن داری کم کن

نه اضافه وزن ندارم، ولی ورزشم نمیکنم اصلا...پس ورزش و شروع کنم فعلا...

همون اول لاپاراسکوپی کردی؟ بدون اینکه قبلش درمان دارویی داشته باشی؟

بله من متفورمین روزی سه تا میخوردم و هشت کیلو هم وزن کم کردم اما قبل هر درمانی دکترم تا amh من رو دید ۱۹ گفت فقط لاپارا و کوتر تخمدان به دارو جواب نمیده منم سریع کوتر کردم و باردار شدم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
بله من متفورمین روزی سه تا میخوردم و هشت کیلو هم وزن کم کردم اما قبل هر درمانی دکترم تا amh من رو دی ...

به سلامتی، ایشالا خدا نگه داره برات عزیزم....من عدد amhام 4.82 بود....فکر میکنی برای این عددم لاپاراسکوپی بکنن یا فقط قرص بدن؟😐

بله من متفورمین روزی سه تا میخوردم و هشت کیلو هم وزن کم کردم اما قبل هر درمانی دکترم تا amh من رو دی ...

عزیزم کوتر تخمدان چجوریه؟ من نشنیدم تابحال. منم pco هستم و فعلا تحت درمانم اما 9 ماهه جواب نگرفتم. عکس رنگی گرفتم لوله هام باز بود و آزمایشای خودمو همسرمم همه خوب بودن ولی باردار نشدم هنوز

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
2706