2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چی بود مگ؟ لواشک ندیده ها...😝😝😝

اعتراف میکنم غلط کردم منم خاااااااستم😲😲😲😲

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     
2731
 عزیزممممم  خییلی راحته درست کردن لواشک خونگی لکگواشک الوووووووو،زردالوووووووو،هلو انج ...

بلدم عزیزم اما وقت نمیکنم از کار که میام یه سر بع سایت میزنم تا خستگیم در بره ....بعدشم همسرم و کار

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

سرولواشكش شيرين ميشه من دوست ندارم   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
باسن بچه م کبود بشه تقصیر توئه ها😛😛😛😛

به خدا من خبیث نیستم 

فقط خواستم طرز پختشم بگم خیلی راحته

منم قبلا میوه های لهیده رو مینداختم الان از خدامه که لواشک درست کنم 

افوض امری الی الله،ان الله بصیر بالعباد
کاش اینجا بودی عزیزم  سعی کن به نی نی گلت چیزای سالم بخورونی    

نی نیم الان دقیقا چیزای ناسالم میخواد😆😆😆

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+