2737
2739
عنوان

غلط خوردن توی خواب

1187 بازدید | 4 پست
سلام مامانا من شبا که می خوابم روی پهلو چپ و یا راست .اما وقتی از این پهلو به اون پهلو می شم می ترسم واسه نی نی اتفاقی بیفته . اخه بزرگترا می گن پاشو بشین یک نفس عمیق بکش بعد روی پهلوی دیگه بخواب ..اما دکتر گفت لازم نیست بشینی فقط به پهلو بخواب . شماها چطوری می خوابین ؟ مشکلی ندارین ؟ من همش نگرانم .
من از دکترم پرسدم گفت رگی از کمرت میگذره که کار خون رسانی واکسیژن رسانی را به جنین انجام میده...وقتی بچه سنگین میشه وبه پشت بخوابی بهش خون و اکسیژن ممکنه نرسه...بیشتر از 5 دقیقه به پشت نخواب ولی بزرگترهامیگن بند ناف دور گردن جنین میچرخه...به هر حال اگه خودت سختت نیست لازم نیست بشینی بعد پهلو به پهلو بشی
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

عزیزم حرفی که دکترا زدن درسته.رگی که به جنین خون رسانی میکنه از لگن رد مشه و به پشت خوابیدن خون رسانی رو دچار مشکل مکنه چون سنگینیه رحم این رگ رو میبنده از هفته 20 دیگه به پشت نخواب.هر زمان هم که خواستی پهلو به پهلو شی لازم نیست بلند شی کافیه دو تا ذانوهاتو به هم بچسبونی و آروم به پهلوی دیگه بچرخی.اینا رو از خودم نگفتما تو کلاسا یادمون دادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان

من خیلى استرس دارم همش مى ترسم تو خواب بد بغلتم و خدایى ناکرده بند ناف بپیچه دور گردن نى نى

چه جور بفهمم حالش خوبه

دیشب از ترس تو خواب تب خال زدم
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

در اندرون همه ما خزانه‌ای بیکران از عشق و شادمانی و نعمت هست که می‌تواند آنچه را که در آرزوی آنیم، برایمان فراهم کند
2731
bacheha inghadr be khodeton strss nadin arom bashin lotfannnnnnnnnnnnn...ghalt zadan aslan moshkeli iyjad nemikoneh.moragheb bashin faghat ke az ro shekam ghalt nakhorin.......man ke koli ghalt zadam o hich moshkeli ham pish nayomad.nini to abe o khodesh ba charkheshe shoma hamahang mishe...........AROM BASHIN O LEZAT E DORANE BARDARITONO BEBARIN...music molayem gosh konin.vase nini sher bekhonin.lamsesh konin.bahash harf bezanin......base stressss o negaraniiii
sedaye khandehat khode zendegist