2733
2734
عنوان

دعوتنامه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19324 بازدید | 737 پست
تعبیرِ این رؤیا درمونِ دردامه
درمونِ این دردا تعبیرِ رؤیامه
رؤیای من اینه: دنیای بی کینه
دنیای بی کینه، رؤیای من اینه

اولین بار این آهنگو که شنیدم ده دقیقه ای گریه کردم..
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها مهر اومد ..
حواسمون به کسانی باشه که پول یه دفتر خودکار ساده هم ندارن ، چه برسه پول ثبت نام مدرسه ...
*
رویای تسکین این درد تکراری
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
2728

دوستان من سلام ... همگی خسته نباشید ... لطفاً اطلاع رسانی کنید********
لطفا جهت هماهنگی با خانم عاطفه کاشانی تماس حاصل کنید.....
لینک پیجشون این هست:
http://www.facebook.com/atefeh.kashani

شرایط سفر بعدی رو می خواستم اعلام کنم تا کسانی که از من سوال داشتند با خبر شوند.
1- تاریخ حرکت ما چهارشنبه 5/7/91 ساعت 18:00 به سمت تبریز و برگشت جمعه 7/7/91 ساعت 16:00 به سمت تهران.
2- خانمها و آقایانی که مایلند در این سفر ما را یاری کنند آمادگی خود را اعلام نمایند تا شرایط ایاب و ذهاب و اسکان مهیا شود.
3- دوستانی که امکان سفر با وسیله شخصی خود را دارند، خواهشمندم به من خبر دهند، مخصوصاً ماشینهای شاسی بلند و جادار.
4- در این سفر به 2 نفر عکاس و 2 نفر فیلم بردار و 1 نفر گزارشگر که بتونه وقایع رو ثبت کنه احتیاج داریم لطفاً اگر کسی را میشناسید به من اطلاع دهید.
5- در این سفر ما با هماهنگی کامل به 5 روستا میرویم. لطفاً موارد زیر را برای ارسال هدایاتون در نظر بگیرید.
لباسهای دست دوم حتماً شسته شده و جدا جدا باشد (زنانه – مردانه – بچه گانه)
اگر تصمیم به خرید دارید لطفاً مواردی که در لیست آمده تهیه کنید. زیرا این لیست بر اساس نیازهای 5 روستا میباشد.
دوستان من خواهشمند است که هدایای خود را تا روز دوشنبه 3/7/91 به دست من برسانند تا بتوانیم بسته بندی کنیم.
دوستانی که قصد خرید هدایا دارند این امکان برای ما وجود دارد که از افراد شناخته شده و خیر بازار به آنها معرفی کنیم تا بتوانند اقلام بیشتری با مبلغ مورد نظر تهیه کنند.
دوستانی که تمایل واریز وجه نقد دارند اعلام کنند تا شماره حساب به آنها داده شود.(خوبه بدونید که حتی با 5000 تومان میشود دل یه کودک را شاد کنیم. پس نگران وجوه کم نباشید.)
دوستانی که قصد ارسال لوازم خانگی حجیم (فرش، یخچال، کمد، گاز، بخاری ....) دارند به علت کرایه خاور خواهشمندیم مقداری هم وجه نقد در نظر بگیرند.
دوستانی که تمایل به کمک جهت بسته بندی هدایا در روز قبل از سفر را دارند خواهشمندم تا روز دوشنبه 3/7/91 اعلام کنند.
کسانی که در لیست دوستان من نیستند و تمایل به همکاری دارند لطفاً برای دسترسی بهتر خواهشمندم مرا اد کنند. اگه دوستاتونم خواستن معرفی کنید تا منو اد کنند.

تعداد روستاها در این دوره: 5 روستا
تعداد خانوار: 207 خانوار
جمعیت: حدود 1200 نفر

اقلام مورد نیاز برای ارسال مرحله سوم
پوشاک: ( مردانه زنانه – بچه گانه ) برای 1200 نفر
چکمه – دستکش – کلاه – جوراب - شال پشمی - کاپشن و پالتو- لباس زیر- بلوز و شلوار گرم
لوازم منزل:
بخاری برقی207 عدد – پیک نیک 207 عدد - قابلمه کوچک و بزرگ 207 عدد – تابه کوچک و بزرگ 207 عدد – ظروف غذاخوری ملامین 207 سرویس 6 نفره – کتری 207 عدد – قوری207 عدد - لیوان 207 دست – استکان 207 دست – کفگیر و ملاقه 207 عدد - قاشق و چنگال 207 دست – کیسه خواب 1200 عدد
مواد شوینده:
پودر لباسشویی دستی414 عدد – صابون 621 عدد - شامپو 621 عدد– خمیر دندان 207 عدد- مایع ظرفشویی207 عدد-
وسایل بهداشتی:
دستمال کاغذی 414 عدد- نوار بهداشتی 1035 عدد - مسواک 1200 عدد
مواد غذایی:
قند یک کیلویی 414 بسته– برنج دو کیلویی 207 بسته- چای یک کیلویی 207 بسته- شکر یک کیلویی 414 بسته – نبات 105کیلو- نان 414 بسته- خرما 207 بسته - نمک 207 بسته – زردچوبه 207 بسته
دارو:
قرص سرما خوردگی بزرگسلان 621 ورق - قرص سرما خوردگی کودکان 100 ورق - تب بر کودکان 100 ورق - آموکسی سیلین 621 ورق - چسب زخم 207 بسته کوچک - بتادین 207 عدد
لازم به ذکر است که جهت ارسال این هدایا احتیاج به وجوه نقد هم میباشد.
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
هستم اوری جان . بگو
2738
ایمیل زدم برات . سرعت خیلی بده ..
آهان جی میلت رو داده بودی ؟
خب همینجا میذارم

09194804702
09190900835

من این دو تا شماره رو دارم و مطمئن هم نیستم که اولیش کار میکنه یا نه .......
https://www.facebook.com/sosapoverty

جلسه هماهنگی فعالیت های آموزشی جمعیت
روز دوشنبه (17 مهرماه)- ساعت 18 در خانه ایرانی مولوی

از کلیه داوطلبان و علاقه مندان برای حضور در جلسه دعوت می شود.
این نشست با حضور مسئولان تمامی خانه های علم و خانه های ایرانی و داوطلبان آموزش برگزار می شود.

آدرس: خ مولوی- روبه روی سه راه تختی- ک قفل سازان- پلاک 3- خانه ایرانی مولوی
تلفن: 55603436 - 23051110
سلام
دوستان کسی تو این جلسه شرکت کرده؟
متاسفانه نتونستم برم
لطفا درصورت شرکت، دربارش توضیح بدین
ممنون
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟