2733
2734
عنوان

ختم چهل روزه دعای ناد علی (ع)

| مشاهده متن کامل بحث + 32594 بازدید | 303 پست
دوستان من تا امروز خوندم ولی دیگه نمیتونم بخونم استارتر جان اسم منو خط بزن برام نخونن چون من حاجت نم ...

چرا فکر میکنی خدابهت نگاه نمیکنه!!!!

همه ما به یک نیتی که برامون خیلی مهمه داریم دعا میکنیم... شما هم نباید امیدتون رو از دست بدین شاید گاهی به صلاحمون نیست.... شاید چند سال دیگه بهترشو بهمون بده...

به هر حال اگر نمیخوای تو ختم باشی من اسم شمارو حذف میکنم ولی دلم نمیخوادهیچوقت امیدتو به خدا از دست بدی

چرا فکر میکنی خدابهت نگاه نمیکنه!!!! همه ما به یک نیتی که برامون خیلی مهمه داریم دعا میکنیم... شما ...

یکتا جون حذف نکن خیلی داغون بودم خیلی با حرفهای دوستای نینی سایتی حالم بهتر شد ..راستی تو ایام پریود اشکال نداره بخونم ؟امروز پریود شدم😢

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکتا جون حذف نکن خیلی داغون بودم خیلی با حرفهای دوستای نینی سایتی حالم بهتر شد ..راستی تو ایام پریود ...

بمیرم برای دلت

ولی نذر ناامید بشی

در ناامیدی بسی امید است....

با این دل شکسته برای منم دعا کن

خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟
یکتا جون حذف نکن خیلی داغون بودم خیلی با حرفهای دوستای نینی سایتی حالم بهتر شد ..راستی تو ایام پریود ...

تو مریودی هم میشه خوند

بخون و بدون که خدا مهربونترینه

خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟
2731
بمیرم برای دلت ولی نذر ناامید بشی در ناامیدی بسی امید است.... با این دل شکسته برای منم دعا کن

فداتبشم عزیزم حتما برات دعا میکنم 

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  
2738

عزیزم انشاالله که خدا بهترینهارو بهت بده. بله بخون در ایام پریودی هم ایرادی نداره

2706