2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه.

دمت گرم.

بهت یک پیشنهاد توپ می کنم .

1- سعی کن، همون لحظه از مدرسه می آیی ، درستاتو ،خوب بخونی و تا نیازی به خوندن شب امتحان نداشته باشی و البته شالگرد برتر.

2- از وقت های اضافیت ، استفاده کن ، برو کار آموزی و برای شغل آینده نقشه داشته باش.

3- خیلی باهوش و خلاق باش و سعی کن خوب پول جمع کنی.

4- اگر با برنامه جلو بری ،و پول خوبی هم جمع کرده باشی.  من بهت قول می دم ، تا 21 سالگی ازدواج کنی و به کسی از نظر مالی وابسته نباشی.

5 - برای سربازی هم می تونی ، رو یک اختراع خوب حساب باز کنی.  که در اون صورت جز نخبگان قرار می گیری ،و حقوق دریافت می کنی.

2728
لطفا دعا کنید

باشه

رویای ما به حقیقت پیوست، قلبهای ما به هم پیوست و زندگی آغاز شد،به تو رسیدم در اوج آسمان عشق،این بود قصه ی من و تو و سرنوشت تو آمدی و دنیا مال من شد،همه ی انتظار و دلتنگی ها و غصه ها تمام شد،تو آمدی و عشق آمد و پیوند ما در کتاب عشق ثبت شد،باور نداشتم مال من شده ای،لحظه ای به خودم آمدم و دیدم همه زندگی ام شده ای،عشق معجزه نیست، حقیقتی ست در قلب ها که پنهان است،به پاکی عشق، به لطافت با تو بودن... ما با هم آمده ایم که به همه ثابت کنیم معنای عشق واقعی را❤️❤️
2740
ممنون

از ۲ تومنی که بابات میده برا زنگ تفریح 

۵۰۰ تومنشو خرج کن 

۱۵۰۰تومنشو پس انداز کن 

تا بتونی زن بگیری زود

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
شایان ذکر است. که متاسفانه ، بعضی افراد.  یک پسر 21 ساله را بچه فرض می کنند.🙍 که اگر از نظر ...

ببخشیدا من پسر ۴ ساله ای رو میشناسم که کلی ملک و املاک انچنانی به نامشه 

وضعش از صد تا مرد ۵۰ ساله تاجر بهتره

میشه گفت وقت زنشه طبق تئوریه شما؟؟🤔🤔

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?