2733
2734
عنوان

مشکل بچه بعد از زایمان طبیعی !

1836 بازدید | 16 پست
خانوما یه سوال داشتم. من امروز رفتم دیدن بچه دوستم که الان سه روزشه .دوستم بنده خدا خیلی بد زایمان کرده. دوازده ساعت درد شدید داشته و خلاصه هر چی میگه سزارینم کنید قبول نمیکنن . حالا بچش دست چپشو هی تکون میده ولی دست راستش اصلا تکون نمیده و من انگشتمو گذاشتم وسطش دیدم با انگشتاش گرفت ولی کلا دست رو تکون نمیده ....
به نظرتون چیزی هست ؟؟؟؟؟؟؟ کسی اطلاعات داره ؟؟؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بهنوش جون واسه یکی از دوستای منم این مشکل پیش اومده بود ، جالبه اونم تازه 2 ماهه زایمان کرده .

مثه اینکه دکتر رفتن گفته که ماما بچه رو با دست کشیده بلند کرده واسه همین عصب دستش از کار افتاده اما به مرور زمان خوب میشه باید تا 40 روزگیش صبر کنن و مرتب دستشو ماساژ بدن بعد میرن یه فیزیوتوراپی ، ایشاله خوب بشه .

نی نی دوستم 30 روزگی انگشتاشو تکون داده اما دستشو نه بعد 40 روزگی رفتن فیزوتوراپی الان که 2 ماهش تموم شده خدا روشکر مشکلش حل شده و میتونه دستشو کامل تکون بده .
سلام عزیزم نه نترس چیزی نیست
اتفاقا اینکه طبیعی زاییده آفرین داره.روی هوش بچه تاثیر داره .هوش بچه میره بالا.حالا به دلایلی.بعدم اون ربطی نداره بچه ها هر کدوم یه جورن
عمیق ترین درد زندگی دل بستن به کسی است که بدانی هرگز به تو تعلق ندارد.
دنیا اونقدر بزرگه که برای همه مخلوقات جا هست پس به جای اینکه جای یکی دیگه رو بگیری ....سعی کن جای واقعی خودتو پیدا کنی.
خدا ازشون نگذره مثه آدم برخورد نمیکنن که .

به این دوستمم بیمارستان هیچی نگفته بود ، نمیان که کار خودشونو بگن . بعد از اینکه رفتن خونه و بچه 3-4 روزش شده متوجه شدن .
2740
عزیزم خاله من پزشکه میگه بچه به دنیا که میاد یه سری رفلکس های داره که چک میشه مثلا ما اونا رو یه 2 سانت بلند میکنیم و اروم میندازن ولی بچه میترسه و یه رفلکس از خودش نشون میده که دست وپاشو از هم باز میکنه
(الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلَی‌مُحَمَّدٍ‌وَآل‌‌مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ‌فَرَجَهُمْ)‌التماس‌‌دعا 
سلام.من یکیو میشناسم که دقیقا همینطوری بود و بعدها مشخص شد که دست بچه موقع زایمان در رفته و بارها و بارها پیش ارتوپد رفت و حتی جراحی کرد الان 20 سالشه و یه کم معلوم میشه دستش کاملا طبیعی نیست.البته خیلی خیلی که دقت کنی معلوم میشه
پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی
اتفاقا منم دیدم بچه هایی که مشکل دارن و مادراشون سعی میکنن به مردم بقبولونن که تقصیر ماما بوده.

مثلا بچه یکی از دوستای من پا چنبری بود و دوستم به همه گفته بود ماما پای بچه رو کشیده. اینارو شایعه میکن برای بدبین کردن مردم به زایمان طبیعی

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
دختر خاله منم با پا بوده دستش کشیده شده عصبش آسیب دیده چند بارم عمل شده الان 30 سالشه ولی یکی از دستاش کوتاه تره از اون یکیه ویه جوری وای میسه
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
2706