2737
2739
سلام بچه ها خسته نباشید من 5 آبان عمل لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی انجام دادم که پولیپ داشتم و برش داشتن حالا 30 آبان باید پریود میشدم و هنوز نشددم آیا امکانش هست دقیقاأ همون ماهی که عمل کردم باردار شده باشم هیچ علائمی ندارم به جز تکرر ادرار گاهی کمی حالت تهوع و همش حس میکنم دارم پریود میشم اما خبری نیست اگه در این مورد تجربه ای دارید خواهش میکنم کمکم کنید
سلام شیوا جونی انشالله که بارداری مبارکههههههههه.......اینایی رو که میگی علائم بارداری هست گلممممم....من شنیدم بعد از عمل لاپرا و هیسروسکوپی بارداری خیلی زود اتفاق میافته خبرش حتما بدههههههههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیوا جون علائم بارداری و پری کاملا مثل هم هستن ... اینو می گم که خیلی امیدوار نباشی اگه خدای ناکرده باردار نبودی ناراحت بشی ... ولی منم جای تو بودم صبر میکردم ...

چند ساله نی نی می خوای ؟
عزیزم من یکسال بود که اقدام کرده بودم و بدون هیچ مشکلی باردار نمیشدم که برام لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی تشخیصی انجام دادن که فهمیدن پولیپ دارم من بیمارستان امام خمینی عمل کردم با بیمه تأمین اجتماعی هزینه ام 500 می شد که چون بیمه تکمیلی هم داشتم پولی بابت عملم نگرفتن
2738

سلام من۲۲  اردیبهشت  هیسترو سکوپی انجام دادم..

دو روزه ک پریودیم ب تاخیر افتاده...

آیا طبیعیه؟

من پریودی هام خیلیییی منظم بود.

الان.نمیدونم بهم ریخته یا باردارم

چیکارکنم.چیز گرمی بخورم ک پریود بشم یانه

سلام من۲۲  اردیبهشت  هیسترو سکوپی انجام دادم.. دو روزه ک پریودیم ب تاخیر افتاده... آیا ط ...

عزیزم چی شد شما بعدش پریود شدی؟؟؟منم مشکل شمارو دارم

نمیدونم بخاطر هیسترو یا حاملم.

2706