2737
2734

مامانا دلم برای پسر بچه دوسالو نیمم میسوزه

تو خونه خیلی حوصلش سر میره

چجوری وقتشو پر کنم؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
سرگرمی کودک
1
100%
سرگرمی کودک
0
0%

منم یه دختر سه ساله دارم صبحها سرکارم میذارم برای خواهر شوهرم ولی اونجا رو دوست نداره .تصمیم دارم ببرمش مهد 

شمام شاید بچه رو یه چند ساعتی بذاری مهد بد نباشه ببرش پارک .توخونه باهاش بازی کن براش سی دی های موزیکال بذار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کتاب.شن بازی . لگو. قایم میشم پیدام می کنه. خاله بازی.  دخترم مریض میشه با گوشی اسباب بازی معاینش می کنم. آمپول میزنم شربت میدم بهش وبرعکس.پازل بازی

*چه اسارت بی افتخاری است ، در بند حرف این و آن بودن* ژان پل سارتر
2728

براش رنگ انگشتی بخر، اجازه بده توی حموم دیوارها رو رنگی کنه و بازی کنه. چون دیوارها کاشیه، راحت شسته میشه. 

یه استخر بادی یا یه وان کوچولو رو از آب پر کن، اجازه بده آب بازی و کف بازی کنه.

براش قصه تعریف کن، همزمان نقاشیشو هم بکش و در نهایت که قصه تموم شد، دو تایی با هم رنگش کنید، یا بگو خودش رنگ کنه. اینطوری با یه تیر چند نشان زدی، هم براش قصه گفتی که شنیدن و حرف زدنش تقویت میشه، هم نکات آموزنده رو توی قصه بهش یاد میدی، هم نقاشی و رنگ آمیزی یاد میگیره، هم لذت میبره.

فلش کارتهای مختلف بگیر (اشیا، میوه، حیوان و...) باهاش بازی بازی کار کن. 

توی آشپزیهایی که میبینی اشکالی نداره اجازه بده کمکت کنه، مثلا اگر خواستی کوفته قلقلی درست کنی، بهش اجازه بده، اونم گوشت‌ها رو قلقلی کنه. 

خیلی کارها میشه کرد...

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

سلام

بازی رو امتحان کنید که هم دلبندتون رو سرگرم میکنه و هم با توجه به تاثیر مثتبی که در عملکرد ذهنی و تمرکز کودک داره، خیالتون از بابت اینکه مدتی رو با گوشی موبایل و یا تبلت میگذرونه راحت می کنه.

تمام بازی های شهربازی ستاره ها توسط کارشناس های خبره ی روانشناسی و مشاوره کودک و بازی درمانی طراحی شده و مخصوص رده ی سنی 2 تا 6 سال هست و خلاصه کنار تمام اهداف آموزشی که داره، با کلی سرگرمی و قصه، می تونه مدت ها کودکتون رو مشغول کنه. حتما امتحانش کنید   

2738