2733
2734

کاربران عزیزی که تمایل دارن در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک (MBC) حضور داشته باشند، می تواند از سرویس رایگان رفت و برگشت استفاده کنند .

ني ني سايت با همکاری اسنپ کد تخفیف رفت و برگشت به نمايشگاه به ارزش 15000 هزار تومان رو در اختیار هر کاربر قرار میدهد.

شرایط استفاده از این کد تخفیف : 

1- تکمیل اطلاعات کاربری در پروفایل (این اطلاعات کاملا محرمانه بوده و به هیچ وجه برای موارد تبلیغاتی استفاده نمی شود).

2- مهلت استفاده از این کد فقط در تاریخ 22 شهریور ماه الی 25 شهریور ماه می باشد.

3- این کد فقط در مسیر رفت و آمد به نمایشگاه معتبر میباشد . (مبدا و مقصد باید نمایشگاه باشد بر فرض مثال شما ساکن خیابان جردن هستین مقصد شما باید حتما نمایشگاه بین مللی تهران باشد ، همینطور برای برگشت هم باید از درب جلو نمایشگاه درخواست اسنپ کنید ).

4- کاربرانی که تمایل استفاده از کد تخفیف رو دارند باید در خواست خود را از طریق  پیام خصوصی به نی نی یار4 ارسال نمایند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممنون  

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
2738
سلام متقاضی بازدید هستم ولی نمیدونم تو این فروم جدید چطور پیام خصوصی بدم نی نی یار 4

کاربر عزیزم شما می توانید  با کلیک کردن رو پروفایل بنده نی نی یار4 درخواست پیام بدین طبق عکس زیر

2706