2726

کلینیک مشاوره نی نی سایت هم زمان با نمایشگاه مادر،کودک و نوزاد اقدام به برگزاری کارگاه های کاربری می نماید. این کارگاه ها توسط تیم مشاورین کلینیک و طبق جدول زیر در محل غرفه نی نی سایت برگزار خواهد شد:

سخنرانان:

تربیت جنسی کودک و پرسش و پاسخ تربیت جنسی( فائزه دشتی، روان شناس)
فیزیوتراپی در نازایی و پس از زایمان(آفرین کبریتچی، فیزیوتراپیست)
مراقبت های نوزاد و کودک، ورزش و ماساژ بارداری(زهرا علوی، طب ورزشی)
مادرکافی و پرسش و پاسخ تربیتی، نقص توجه و بیش فعالی(علیرضا صدیق منش، روان شناس)
ماساژ تخصصی کودک(هانیه عبدالکریمی، کاردرمانگر)
والدین و فرزندان طلاق، کودک و والدین شاغل، کودک و دنیای دیجیتال ( مهسا شیرمحمدی، روانشناس)

همچنین برای اولین بار در ایران هر روز خدمات تست استرس بارداری و پس از آن با ارائه جواب در غرفه نی نی سایت ارائه خواهد شد.

وعده دیدار ما در نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد، کودک، محل برگزاری دائمی نمایشگاههای بین المللی

زمان 22 تا 25 شهریور 96
ساعت بازدید از نمایشگاه 10 صبح تا 18

سالن 7 غرفه 22

سلام خانم تهرانی عزیز این کارگاه ها فقط برای مادران تهرانی قابل استفاده است اما اگرترتیب داده بشه تا  فیلم مربوط به این سمینارها و کارگاه ها داخل کانال قرار بگیره برای همه قابل استفاده میشه

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

سلام خانم تهرانی. وقتتون بخیر

دو تا سؤال. 

اول اینکه توی این نمایشگاه، به جز سخنرانی، امکان پرسش و پاسخ هم هست؟

سؤال دوم اینکه من یه سؤال توی قسمت کلینیک مطرح کردم، چهار روز قبل. ولی هنوز زده در انتظار پاسخ. در صورتی که بعد از من سؤالهایی مطرح شده و جواب هم گرفتن. میخواستم ببینم چقدر طول میکشه تا جواب بگیرم. ممنون.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم تهرانی عزیز این کارگاه ها فقط برای مادران تهرانی قابل استفاده است اما اگرترتیب داده بشه تا ...

حتما . تلاشمون این است که این کار انجام بشه تا تمام کاربران عزیز بتونن از خدمات نی نی سایت استفاده کنند

2728
سلام خانم تهرانی. وقتتون بخیر دو تا سؤال.  اول اینکه توی این نمایشگاه، به جز سخنرانی، امکان پ ...

امکان پرسش و پاسخ وجود داره. در جدول بالا لیست کامل برنامه هست و اگر کاربران سوالس داشته باشند مطرح می کنند و حتما پاسخ داده میشه

ایمیلتون رو برای یکی از نی نی یارها ارسال کنید تا برای پاسگویی به سوالتون در قسمت کلینیک پیگیری کنم

امکان پرسش و پاسخ وجود داره. در جدول بالا لیست کامل برنامه هست و اگر کاربران سوالس داشته باشند مطرح ...

الآن پاسخ دادن. ممنونم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
حتما . تلاشمون این است که این کار انجام بشه تا تمام کاربران عزیز بتونن از خدمات نی نی سایت استفاده ک ...

ممنون از لطفتون

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

کاربران عزیزی که تمایل دارن در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک ( MBC) حضور داشته باشند، می تواند از سرویس رایگان رفت و برگشت استفاده کنند .

ني ني سايت با همکاری اسنپ کد تخفیف رفت و برگشت به نمايشگاه به ارزش 15000 هزار تومان رو در اختیار هر کاربر قرار میدهد.

شرایط استفاده از این کد تخفیف :

1 - تکمیل اطلاعات کاربری در پروفایل ( این اطلاعات کاملا محرمانه می باشد و به هیچ وجه برای موارد تبلیغاتی استفاده نمی شود ).

2- مهلت استفاده از این کد فقط در تاریخ 22 شهریور ماه الی 25 شهریور ماه می باشد.
3- این کد فقط در مسیر رفت و آمد به نمایشگاه معتبر میباشد . (مبدا و مقصد باید نمایشگاه باشد بر فرض مثال شما ساکن خیابان جردن هستین مقصد شما باید حتما نمایشگاه بین مللی تهران باشد همینطور برای برگشت هم باید از درب جلو نمایشگاه درخواست اسنپ کنید).

4- کاربرانی که تمایل استفاده از کد تخفیف رو دارند باید در خواست خود را از طریق پیام خصوصی به نی نی یار4 ارسال نمایند.لینک

2706