2703
2553
عنوان

بزندگان مسابقه بهترین سرآشپزها

| مشاهده متن کامل بحث + 2188 بازدید | 151 پست
مثل اینکه تو گروههای نی نی سایتی و تل گرامی هم گفتن  خود نی نی یار هم گفتن بهشون

خب پس همه هم گفتن😊😊خدایی من الانم اصلا اسمی از ایشون نیاوردم خودشون اومدن گیر دادن به من😕😕

حالا فعلا من شدم سپر بلاااا😅😅😂😂

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
خب پس همه هم گفتن😊😊 خدایی من الانم اصلا اسمی از ایشون نیاوردم خودشون اومدن گیر دادن به من😕😕 حا ...

خودشون تاپیک زدن که گیر دادن نمیدونم 😊تاپیکشون هست

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودشون تاپیک زدن که گیر دادن نمیدونم 😊تاپیکشون هست

من ندیده بودم اول تاپیکو

بعد که دیدم عذرخواهی کردم😊😊الانم خب خودشون اومدن گیر دادن وگرنه من اسم که نبردم اصلا شاید منظورم یکی دیگه بود😐🤔

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
به برنده ها تبریک میگم ولی به نظرم مسابقه آشپزی که سایو جزو برنده هاش نباشه اساسی میلنگه

واقعاااا 

منم دیروز،تو یه تاپیک گفتم چرا سایو رای نیورد 

خیلی تعجب کردم 

همه گفتن تبلیغ نکرده اصلاا😐😐😐

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2720
بابا مری طلا کارش درسته  و من و مری طلا از قدیمیهای شرکت تو این مسابقات هستیم و بارها و بارها ...

ممنونم الهه عزیزم😍😘😘😘😘

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2714

تبریک به همه سرآشپزهای برنده

ی وبسایت اموزش اشپزی دیدم خیلی جالب ، خود کاربرا دستورات اشپزی ارسال می کنن با اسم خودشون منتشر میشه ،اسم سایتش اموزش اشپزی فودلرن

سراشپزه برید سایت فودلرن اونجا هم هنرتون به رخ بکشید :)

10 نفر اول این مسابقه از بیشترین آرا : -   zanbile-sabeqh  - مری طلا  اسکاار&n ...

مگه نگفتید کنار عکس باید حتما یه تکه کاغذ باشه که روش اسم کاربری نوشته شده باشه؟؟؟ من کلی عکس داشتم از غذاهام که بخاطر این شرط شما اونا رو نذاشتم.. چرا به حرفی که می زنید عمل نمی کنید؟؟؟ چرا رو حرفتون پافشاری نمی کنید؟؟؟؟ لطفا عکس آش منو حذف کنید.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706