2733
2734
عنوان

بزندگان مسابقه بهترین سرآشپزها

| مشاهده متن کامل بحث + 2188 بازدید | 151 پست
😅😅😅😅😅 کیکت عالی بود من رای داده بودم😍😍😙😙

فداتشم عزیزم خیلی لطف کردی به زودی تاپیک میزنم اسم شماوکسایی که باعث شدن برنده بشم رو میگم به عنوان تشکری(ناچیز🙏🙏🙏🙏

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕
والا لیلا جون یه جوری به من میگن قضاوت نکن و ... انگار فقط من گفته بودم نتی هست😐😐😔 انقدر همه بهش ...

مثل اینکه تو گروههای نی نی سایتی و تل گرامی هم گفتن 

خود نی نی یار هم گفتن بهشون

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حسودی میکنین به مابرنده ها??😝😝😝😝دلتون بسوزه 😝😝😝😝

معلوم بود کار خودته نوش جان

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
فداتشم عزیزم خیلی لطف کردی به زودی تاپیک میزنم اسم شماوکسایی که باعث شدن برنده بشم رو میگم به عنوان ...

منم‌رای داده. بودمااا 

بای د تایید بشه 

شما ۷ تا کیک درست میکنی یه تاپیک از اون جنجالیای مخصوص خودت میزنی میایم میخوریم   تایید میکنیم‌😁😁😁

راستی ملودی کوچولو خوبه؟

2731

بابا مری طلا کارش درسته 

و من و مری طلا از قدیمیهای شرکت تو این مسابقات هستیم و بارها و بارها هم برنده شدیم و همیشه هم جوایز به دستمون رسیده و ممنون مونا جونیم به خاطر برگزاری مسابقات سایت.

و از قدیم مخالف تقلب بودیم و این رو خوب میدونیم که برنده شدن فقط و فقط به فعالیت تو سایته و دیگر هیچ...

من که شرکت نکردم  من نیمرو هم میذاشتم ۵۲۵ تا رای میاورد😂😂😂😂😂😂

برمنکرش لعنت شما اثبات شده ای لیلا جون 😘😘😘😘😍😍😍

بابا مری طلا کارش درسته  و من و مری طلا از قدیمیهای شرکت تو این مسابقات هستیم و بارها و بارها ...

بر منکرش لعنت 

میگم که همیشه حرف و حدیث بوده 

منم تو تاپیک خودش گفتم چیکار کنه  که شک و شبهه رفع بشه 

اخه انگار تعداد زیاد بوده که اینو گفتن 

مارال  بنده خدا به خودش گفته و عذز خواهی هم کرده 

میگم میتونی ژله ت رو یادم بدی ؟

2740
منم‌رای داده. بودمااا  بای د تایید بشه  شما ۷ تا کیک درست میکنی یه تاپیک از اون جنجالیای ...

دست شمام دردنکنه آره میدونم ؛تاپیک جنجالی دیگه خطرنآکه بهم اخطار دادن تهدیدمم کردن ،ولی تاپیک میزنم باصرف کیک حتما😂😂😂ملودی هم خوبه ممنون لیلاجون😘😘😘

فداتشم عزیزم خیلی لطف کردی به زودی تاپیک میزنم اسم شماوکسایی که باعث شدن برنده بشم رو میگم به عنوان ...

فدای تو سالویا جان💗💗🌷🌷

شما لطف داری گلم همینکه برنده شدی و خوشحال شدیم خودش تشکر هست😍😉😍

ولی حالا که اصرار داری اقا من کیک میخواااممم تاپیک نمیخوام😁😁😅😅😅

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
2706