2737
2739
عنوان

بزندگان مسابقه بهترین سرآشپزها

| مشاهده متن کامل بحث + 2188 بازدید | 151 پست
موافقم👍🏻 من یکی از عکسا رو توی نت دیدم؛منتها اون خانوم گفتن این عکس با اجازه ی خودشون توی نت گذاش ...

درضمن پایین اون عکس که توی نت هست پیج من که به اسم پسرم بهداده درج شده همه هم من و پسرمو میشناسن میتونی بری با دقت بیشتری ببینی و پیجمو پیدا کنی خیلی هم متأسفم برات واقعا انتظار این برخورد رو نداشتم بعد اون همه توضیح 

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
اینکه میگن شاه بخشید شاه ولی نبخشید شمایی مارال جان عزیزم نینی یار هزاربار عکس منو بررسی کرده مطمئن ...

موفق باشی عزیزم😊😊

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درضمن پایین اون عکس که توی نت هست پیج من که به اسم پسرم بهداده درج شده همه هم من و پسرمو میشناسن میت ...

من اصلا اسمی از شما بردم؟؟؟؟؟شما خودت انگار شک داری به خودت گلم🤔😐

اصلا احتیاجی به توضیح نبود!!😐😐

اگه‌ کار خودتون هست که موفق باشین و منم عذرخواهی کرده بودم حالا شما میل خودتونه ببخشی یا نه

مهم نیست

من اسمی از شما نیاوردم که اینجوری میکنی

تبریک میگم و واست آرزوی آرامش‌میکنم

🌷🌷

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
درضمن پایین اون عکس که توی نت هست پیج من که به اسم پسرم بهداده درج شده همه هم من و پسرمو میشناسن میت ...

اینو هم بگم و برم

عزیزم اینکه ازتون عذرخواهی کردم دلیل نمیشه دیگه نظرمو نگم!!چه این عکس مال شما باشه چه نباشه نظر من اینه که عکسی که توی نت هست نباید گذاشته شه حداقل واسه اینکه ایجاد شبهه نکنه واسه بقیه!!این نظر شخصی منه و ربطی به شما تنها نداره😊😊

الان منم میتونم بگم شمارو نمیبخشم😐ولی اصولا کینه ای نیستم😊🌷

2728

خب من که اونجا هم گفتم کاش عکس کاسه رو بذارین تا شک و شبهه پیش نیاد 

اعصابتونو خورد نکنین این حرف و حدیثا پیش میاد تو مسابقات 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

به برنده ها تبریک میگم ولی به نظرم مسابقه آشپزی که سایو جزو برنده هاش نباشه اساسی میلنگه

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
به برنده ها تبریک میگم ولی به نظرم مسابقه آشپزی که سایو جزو برنده هاش نباشه اساسی میلنگه

سایو معرکست اما تبلیغ نکرد 

مونا هم این سری تبلیغ نکرد 

باربی هم که شرکت نکرد  اونم کدبانوییه

سایو معرکست اما تبلیغ نکرد  مونا هم این سری تبلیغ نکرد  باربی هم که شرکت نکرد  اونم ...

عکس مونا رو ندیدم شالیزارم عالی بود حیف

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2738
عکس مونا رو ندیدم شالیزارم عالی بود حیف

عکس شالیزار هوس انگیز بود 

مونا رو برم ببینم شاید من اشتباه کردم مونا نبوده 😁

خب من که اونجا هم گفتم کاش عکس کاسه رو بذارین تا شک و شبهه پیش نیاد  اعصابتونو خورد نکنین این ...

منم موافقم مری طلا اگه عکس کاسه رو بذاری دیگه این همه توضیح نوشتنم لازم نیست اعصابتم خرد نمیشه

سایو معرکست اما تبلیغ نکرد  مونا هم این سری تبلیغ نکرد  باربی هم که شرکت نکرد  اونم ...

من مسابقه ای رو دوست دارم که تبلیغی نباشه 

واقعا به کارها رای داده بشه 

دوستانی که شرکت میکنن تبلیغ کار خودشون رو نکنن ، تبلیغ شرکت در نظرسنجی داشته باشن. 

اینطوری هم سایت به هدفش میرسه 

هم مسابقه جذابتر و واقعی تره

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
این موناست دیگه؟

آره موناست عکسشم قشنگه من ندیده بودمش

اخه جایزش چشم گیر نیست خیلی 

بیشتر فانه 😊 من خودم اعصاب مسابقه رو ندارم همیشه یه حرفی توش هست 

اما خب بنظرم بهترین کار کاغذ نوشته بود  و نباید عکسها تایید میشد اما خب زیاد سخت نگرفتن 

بنظرم اگه شکی پیش بیاد باید رفع بشه چون چیز خاصی نیست 

مارال هم بنده خدا قبلا عذر خواهی هم‌کرده 😄

فکر کنم مری طلا رفت از کاسه یا نمکدونش عکس بگیره منتظریم کاسه خیلی خوشگله دوست دارم

2706