2737
2734
عنوان

مشکلات جنسی و ابراز علاقه

2619 بازدید | 3 پست
سلام خانومای گل.
دوست من 4 ساله که ازدواج کرده و اصلا از مسائل جنسی بدش می یاد و مجبورن این کار انجام میده اونم خیلی کم با اینکه هیچ مشکلی نداره.
حتی تا حالا نتونسته به شوهرش ابراز علاقه کنه یا یک کلمه عاشقانه به شوهرش بگه.
حالا شوهرشم از اون طرف مشکل کم تحرکی و کم بودن اسپرم داره .
اگر شما خانوما میتونید یک کمکی یا یک دکتری به من معرفی کنید که این مشکل حل بشه لطف بزرگی کردید
سلام من هم مشکل دوست شما رو دارم من و شوهرم عاشق هم شدیم خیلی هم با هم سازگاریم اما روابط زناشوئی نداریم نهایتا سالی یکی دو بار اون هم یه رابطه ناموفق که آثار منفیش تا مدتها تو ذهن هر دو مون باقی میمونه من تحریک میشم و نسبت به روابط جنسی تمایل نشون میدم اما وقتی درگیر میشم میفهمم برام خیلی ناراحت کننده است و هیچ چیزی که بتونم بهش اسم لذت و بدم در این روابط وجود نداره حقیقتا روابط جنسی برام فقط تو خیال خوش آینده در عمل خسته کننده ناراحت کننده و عذاب آوره همسرم هم تحریک نمیشه و اصلا تمایلی در وجودش نیست من به پزشکم گفتم متاسفانه ایشون هیچ کمکی به من نکردن همسرم هم به اورولوزیست مراجعه کرد یه مدت هم دارو خورد بعد به من گفت این مشکل که قطعی درمان نمیشه دارو رو ول کنم برمیگرده و نمیخواد بخاطر س ک س تا آخر عمرش دارو بخوره قطع کرد و دیگه همکاری نمیکنه اما فکر طلاق و نمیکنم فقط مشکل ما بچه دار نشدنه

دوسته عزیز

اون فردی ک سرد هستش باید عصاره گل قرمز مصرف کنه یا دارو های محرک جنسی

البته گل قرمز رو پیشنهاد میکنم چون طبیعی هستش

تو عصاری ها میتونید تهیه کنید

وقتی جهان برات تغییر میکنه که ذهنتو تغییر بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731